Photoblog.pl

Załóż konto

 

2015/12/16   

 

« następne   poprzednie »

Nie czytam dużo, praktycznie wcale. Moze jakoś rok temu o tej porze coś czytałam, ale uwielbiam słowa. Uwielbiam to jaką mają moc. Z pomocą przychodzą mi piosenki i te wszystkie strony na fejsie z cytatami(niestety). Mam milion screenów z tym w telefonie. Dzisiaj natknęłam sie na bardzo piękny cytat, który idealnie pokazuje to jak sie teraz czuje:

"- Nic nie szkodzi - odparlam.
Ale szkodziło, jak wszystko, czego nie mogłam ani wytrzymać ani zmienić."

Nie moge znieść faktu, ze to olał. Ze olał uczucie, ktorym poniekąd go obdarowałam. Jestem cudowna, jestem kochana, ale nie wystarczajaco, zeby go złamać. Przechodziłam w życiu juz gorsze rzeczy od porzucenia. Topilam sie w samej sobie juz tyle razy, ze wiem nawet jaki dokładnie ma smak ta woda, którą kolejny raz sie krztuszę. Nauczyłam sie pływać, umiałam juz każdy styl, a teraz znowu ktos mnie zatopił. Z premedytacja zawiązał mi odważnik do kostki, który waży chyba tonę, bo nie mam siły go zrzucić i nie wiem czy chce.

Kolega z uczelni zauważył, ze sie nie uśmiecham. Nigdy nie potrafiłam być outsiderem, a teraz nie musze sie starać, zeby nie przyciągać ludzi uśmiechem i aurą, która zawsze jakos błyszczała, kiedy przechodziłam szkolnym korytarzem. Dzisiaj mam kolejne kolokwium, och jaka jestem pewna, ze go nie zaliczę i to wszystko dzięki TOBIE... Dziękuje, ze przez chwile pozwoliłeś mi wierzyć, ze ktos jest w stanie jest mnie pokochać, a teraz znowu musze sie oszukiwać i wmawiać, ze to przecież nie koniec świata.

Jedyna pozytywna rzecz ostatnich dni to, to ze ide na siłownie. Bede miała plan treningowy i nadzieje, ze  ta cała chujnia na pewno nie dzieje sie przez mój tłuszcz.

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika blondieinprogress.

Najnowsze wpisy

drive

 

bye bye 2015

 

28 grudnia

 

Wpis blondieinprogress

 

Wpis blondieinprogress

 

Dwunasty grudnia

 

4 grudnia

 

Wpis blondieinprogress

 

Wszystkie wpisy