>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 15 KWIETNIA 2008 , exif
39
Dodano: 15 KWIETNIA 2008
no i na wsi byłam ;)

Komentarze

wasteoftime jeeeej, ale fajny widok :D
17/04/2008 9:34:08
kargielpatrol ale fajnie^^
16/04/2008 20:18:01
Użytkownik usunięty na wsi jest najfajniej!XD noo eekstra;))
16/04/2008 18:04:55
~peoade ala i pole. pole i ala
xD
16/04/2008 18:04:37
puuussycat ;-***Bizonek mały:D:D
;-***
16/04/2008 15:18:44
gorgeous łaaa jaka minka jak malinka ;D
haha ;)
też dziękuję ;*
16/04/2008 13:36:48
~malibuuulbn Ahhh!! jak pięknie i wiejsko!! ;))

;***
16/04/2008 12:30:26
ejaj aleś pole dorwała ;DD
widziałammm Panienkę dzisiaj w 16 ;))
15/04/2008 23:50:14
Użytkownik usunięty wiejska dziewucha ;);*
15/04/2008 22:45:33
Użytkownik usunięty nie inaczej.
wracaj z tej polany, jeszcze 4lo czeka ;*
15/04/2008 22:33:00
~misio a zza krzakow Chibo wyglada i tylko czeka az operator(ka) cyfrowki odejdzie i pozwoli na spokojna konsumpcje;p haha:*kochamCie:*
15/04/2008 21:44:45
Użytkownik usunięty zajebiaszcze krajobrazy ;dd
15/04/2008 21:31:52

Informacje o bizzoolina


Inni zdjęcia: :) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35