Photoblog.pl

Załóż konto

biżuteria anastazji 

bizuteriaanastazji

bizuteriaanastazji

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Witam wszystkich pasjonatów biżuterii niebanalnej. Prezentowane na tej stronce egzemplarze to wynik moich prób w trudnej i pracochłonnej technice wire wrapping. Wciąż się uczę. Jest to dla mnie tym trudniejsze, że nie jestem plastykiem, z pewnością nie artystą a jedynie gnaną chęcią tworzenia istotą. Jeśli jednak coś Wam się spodoba i zechcecie posiadać to na własność, będzie to dla mnie nagrodą i motywacją do dalszych prac. Używam przede wszystkim srebra, ale chętnie sięgam po bardziej plastyczną miedź. Łączę je z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi i ozdobnymi.
Technika wire wripping nie wymaga kleju ani lutowania. Wszystko polega na zręcznym połączeniu elementów poprzez owijanie metrami drutu. Ideałem jest wytworzenie wszystkich elemementów ręcznie, ale bardzo często korzysta się z gotowych form, zwłaszcza elementów ozdobnych, takich jak np. kwiatki, listki, itp, czy bazy kolczyka. Reszta zależy już tylko od naszej wyobraźni...

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej.
Pozdrawiam

Jeśli coś szczególnie przypadnie komuś do gustu zawsze możemy porozmawiać. Jak to mawia pewien Bliski mi Mężczyzna " Kupił nie kupił, potargować można...".

kontakt prywatny: [email protected]

biżuteriaanastazji

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis bizuteriaanastazji

 

Wpis bizuteriaanastazji

 

Trzy koła

 

I fiolet, proszę...

 

Smacznego

 

Wpis bizuteriaanastazji

 

Bo srebro i miedź...

 

Cooper oaks

 

Wszystkie wpisy