Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/01/01   

 

« następne   poprzednie »

Taki bukiet dostałam wczoraj na 6 rocznicę. Nie spodziewałam się, bo rzadko dostaję kwiaty.

 

Dziś pierwszy dzień nowego roku.

Ciężko powiedzieć, czy poprzedni był udany, czy nie. Ciężko go rozpatrywać w tych kategoriach. Ale zdecydowanie był to najgorszy rok w moim życiu i pisząc "najgorszy" naprawdę wiem co mówię.

To nie tak, że nie przytrafiło mi się nic dobrego. Z najlepszych rzeczy - byłam na koncercie Hugh Lauriego, obroniłam się na 5, skończyłam studia, dostałam pracę. Jakby nie było, marzenia spełnione. Ale co z tego, jeśli nie mogłam się tym cieszyć w obliczu zdarzeń, które miały miejsce później? Mój najgorszy rok zaczął się właśnie w połowie lipca i trwa do teraz i kto wie, czy nie będzie rzutował na wszystko, co wydarzy się kiedykolwiek, na wszystkie dobre chwile. Zawsze będę spoglądaćc za ramię i myśleć "a gdybyśmy wcześniej się zorientowali...?"

W lipcu dowiedzieliśmy się, że tata ma raka. Lekarze wiedzieli, ale nie mówili wprost, że nie ma szans. Nawet w ostatniej dobie nikt nie powiedział nam, że czas sie pożegnać. Gdybym wiedziała, zostałabym do rana. Rodzina zawsze chce wiedzieć.

Kocham Święta, ale te były zdecydowanie najtrudniejsze. Z pustym miejscem przy stole.

28.08.2013. Za wcześnie.

3 komentarze
czarnamuza  - 08/02/2014 19:21:52
Pochwal sie, jaki to drugi kierunek :)
czarnamuza  - 06/02/2014 18:19:45
Hej! A wporzadku :) zareczylismy sie z Lukaszem i kupilismy sobie kotke perska :D pozatym robie studia 3 stopnia na prawie i w tym roku bede zdawac aplikacje. A jak u Ciebie :)?
mamahubcia  - 01/01/2014 13:24:29
To tak, jak u mnie, tyle, że to nie byl rak, pod koniec czerwca odszedl moj tata swieta byly smutne, z reszta, kazdy dzien ejst smutny, inny, pusty...dobrze Cie rozumiem. Trzyma jsie i oby ten nowy, byl lepszy...

Najnowsze wpisy

3
Wpis beagle

 

Wpis beagle

 

4
Yankee Candle

 

4
Wpis beagle

 

Wpis beagle

 

3
Wpis beagle

 

8
Wpis beagle

 

Wpis beagle

 

Wszystkie wpisy