Photoblog.pl

Załóż konto

Dance dance dance to the radio 

bassistee

Bartek, 25 lat

  • Zagranica
  • Ostatnio online 10 November 2019
  • Dołączył 24 July 2011
  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Dusza. Zaledwie 21 gramów człowieczeństwa. Bo czym jest ciało? Maszyną, którą dopiero dusza pokieruje nadając egzystencji właściwy ton i bieg. Jest zwykłą materią, skorupą, która bez duszy znaczy tyle co kamień. Bezużyteczny, czasem szkodliwy, zimny. Dusza? To tak niewiele by wejść na szczyt lub upaść na dno. Czym jest dusza? To my sami? Ale czym dusza jest bez ciała? Abstrakcją. Dusza i ciało muszą żyć w symbiozie. Bo czym jest ta wspólna egzystencja? Człowiekiem. Moje ciało to fortepian, moja dusza to muzyka. Człowiek, którym jestem to wyćwiczone palce ciała i melodia duszy, utkana z ciszy.

W skrócie:
ojciec, mąż, syn, brat, motyl, realizator dźwięku, student polibudy, muzyk, autor, książkoholik, grafik i cynik.


Czym się zajmuję?
Kiedyś zajmowałem się
myśleniem.Zauważyłem jednak, że to mnie
zabija.Więc jem. Jak jem to nie myślę. A
poza tym? Paleniem fajek.

O moich zdjęciach

Fotografuję na potrzeby pisania. Zwykłe migawki chwil i wspomnienia przelane na kliszę. Kilka chwil zamkniętych w ramie słowa, oddających mnie i moje zmiłowanie do pisania. Zapiski w notesie, pokreślone zdania i plamy atramentu oraz kawy na kartkach pożółkłego życia, pachnącego papierosem o poranku, bezsennością, deszczem i jej perfumami. Rzeczywistość między szafką, a łóżkiem rozpisana między jedną stroną, a drugą...

Dyskusje na forum

  • Most Teatralny bardzo fajnie wychodzi, zwłaszcza przy mgłach albo wschodzie słońca, wszelkie okolice Rusałki oraz zdecydowanie Ogród Botaniczny, Stare Zoo i Cytadela :)

    ciekawe miejsca » Poznań.

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis bassistee

 

Wpis bassistee