Photoblog.pl

Załóż konto

Rozdział 1

Dodane 10 STYCZNIA 2020 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 69

 To dziś- pomyślała przecierając oczy po nocy, popatrzyła na zegarek do budzika było jeszcze pare minut, wiec zaczeła myśleć w co się ubrać aby choc w taki sposób umilić mu swój wygląd który w obecnym czasie nie bardzo zachęcał do podziwiania. Nagle rozbiegł się odgłos budzika, melodia która na codzien wprawia ją w rozwścieczenie dziś była niczym kołysanka dla dziecka, tak przyjemna i tak motywująca że sama nie wiedziała kiedy sięgnęła ręka na stolik wyłączyła budzik i zaczeła się zbierać.  Chciała być już tam, czekać w umówionym miejscu aż w końcu od bardzo dawna szczerze się uśmiechnie i będzie szczęśliwa. Czekajac na taksówke pod domem nie myślała o niczym innym tylko żeby w końcu popatrzec mu w oczy i po prostu się przytulić. Kierowca nie zadawał podczas jazdy wiele pytań nie ciągnął rozmowy co tym bardziej pozwalało jej na rozmyślanie o nim.

 

Dojechała, usiadła przy stoliku na najniższym piętrze w budynku i czekała na moment keidy na wyświetlaczu telefonu pojawi się mała niebieska chmurka z tekstem Już jestem. Dlaczego była ona tak waż,a sama się nad tym zastanawiała ale nie umiała oderwać wzroku od telefonu mimo, że w głowie miała bardzo dużo myśli (czy mu się spodoba, czy będzie szcześliwy na jej widok, czy uda się im miło skończyć spotkanie). I nagle jest, te pare liter złożone w którkie zdanie: jestem, czekam .

 

 

Wyszła i nawet nie pamiętała drogi do jego samochodu chciała już tam po prostu być i czuć się kochana. Dobrze, że droga była krótka wiec szybko pociągnęła za klamke usiadła byle jak na tylnim siedzeniu nawet się wiele nie poprawiając i odetchnęła z ulga patrzac na jego uśmiech :
- No cześć- rzuciła jakby widzieli się godzine temu.

Silnik zgasł, standardowo zostawił grające radio żeby nie siedzieć w ciszy i usiadł obok niej na tylnim siedzeniu. Cześć, tak bardzo tęskniłam- wtedy dopiero do niej doszło jak bardzo go brakowało, tego uśmiechu, spojrzenia, jego zapachu choć od razu poznała że nie są to jej ulubione perfumy przytuliła się do niego chowając swój nosek w zagłebie jego obojczyka i szyji. Teraz nic i nikt się nie liczył.Jego czarna bluza, jeansy . Miała go na wyciągnięcie ręki, te błękitne oczy które lustrowały jej wygląd troche zawstydzały ale nie mogła nic z tym zrobić była w stosunku do niego bezsilna. Patrzyłą na niego tylko  i prosiła w duchu aby mu się spodobała, od ostatniego spotkania troche przytyła. Ale on nie wyglądał jakby się tym przejął.

 

 

W radiu w końcu ucichły głupie świąteczne piosenki to znak że zdecydowanie długo się nie widzieli. W głowie miała mętlik od czego zacząć o co go zapytać, co się dowiedzieć, mówić o tym co jest teraz czy o tym co było. Myśli kłębiły się w niej jak tornado ale nie wytrzymała nachyliła się delikatnie  w strone jego ust i jak gdyby to był jej pierwszy pocałunek w życiu dotknęła jego ciepłych warg i szybko się odsunęła. Z Stachu? Z podniecenia? Dlaczego to zrobiła?
- Jeszcze raz- powiedziała patrzac mu w oczy i czując jego  oddech na swoich policzach- zrób to jeszcze raz proszę , pragne cię.

Ale jakby zawstydzony tempem dał jej buziaka i zaczął od rozmowy, nie protestowała, jego głos był najwspanialszą melodia na świecie pozwoliła mu mówić i jednocześnie wsłuchiwała się w każde słowo jakby za zapamiętanie ich miała dostać milion złotych. Tylko do mnie mów, nieprzestawaj myślała za każdym razem gdy robił krótką przerwe na wdech. Mów kochanie póki możesz bo tak bardzo Cię pragne, że za chwile twoje słowa otule smakiem moich ust i już przez dłuższy czas nic nie wypowiesz mówił jej głos w głowie który cały czas przeplatał się miedzy jego oddechami które coraz bardziej zaczynały ją podniecać. C. D. N

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EHl-pfjJgTg
C
iebie mieć chce dla siebie,
ukłądanki element

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika bajkatwa.
suzimer No kurcze... Mistrzostwo świata!!! Jak to zrobiła -"napisała jego myśli" wyprzedziła jego uczucia, jak to nazwać ? Pisanie sercem -czyims sercem. Wow!!!
Tekst o pocałunku !!!! Szok skąd to wiedziała co on myśli????
13/01/2020 23:44:47