Photoblog.pl

Załóż konto

20/12/2020

20/12/2020

*Zdjęcie z 2020r.

 

Ja blondynka, stara dupa, z wymarzoną od lat koniczyną na ręce, w nowej łazience, z ukochanym telefonem, w ukochanej bluzce z wyprzedaży, pomalowana i już zaręczona (pierścienia brak na zdjęciu bo to lewa ręka). Niekoloryzowane.

29/09/20

29/09/20

Kocham to życie, które mam teraz. Kocham moją rodzinę, mojego chłopaka (tak, nadal chłopaka hahaha), moje przyjaciółki, mojego snoopiego ukochanego bubu. Lubię swoją prace, niezależność, to w jaką stronę (na ten moment) zmierza me życie. Niczego bym nie zmieniła, niczego bym nie cofnęła. Ostatni weekend był/a raczej miał być oderwaniem od mojego codziennego życia, odpoczynkiem, relaksem - coś nie wyszło. Pokazało mi to tez, że w domu jest mi najlepiej, Poznań jest moim domem. Czuje się tu mln razy lepiej niż w Warszawie - taaaak, w tej ukochanej Warszawie. Kto by pomyślał, że na przestrzeni kilku lat, moje życie się tak zmieni. Jestem starą babą. Lubię to co mam tu i to co jest teraz i dziękuje za to co mam.

2020

2020

2020. Ten rok miał wyglądać inaczej i zawsze sobie wyobrażałam, że 2020 będzie tym super najlepszym rokiem w całym moim życiu.. niestety życie zweryfikowało te wyobrażenia i 2020sty stał się najbardziej upierdliwym i trudnym rokiem, nie tylko dla mnie, ale i dla całego świata. Tyle się dzieje, szkoda że nie na plus. Co z wakacjami w tym roku? Czy sobie wypocznę w jakimś pięknym miejscu? Cały rok męczarni, bez odpoczynku zwiastuje tragiczne samopoczucie. Pls send help. Chce do mojej Grecji ukochanej, na wakacje ukochane, z ukochanym mym.

4/10/16

4/10/16

 

 

 

W szczęściu nie chodzi o super buty, drogie torebki, modne ubrania, super wycieczki, niezapomniane imprezy, ilość lajków na zdjęciu pod instagramem czy pieniądze. Szczęście pojawia się wtedy, gdy siadasz w wielkim swetrze, z kubkiem dobrej herbaty, bez makijażu i nie przejmujesz się światem, problami czy kompleksami. Szczęście to cieszenie się z prostych rzeczy ja spotkanie z przyjaciółmi czy pyszne śniadanie. Szczęście to kładzenie się spać bez jakich kolwiek rozkmin, bez stresu i w spokoju. Jestem szczęśliwa, naprawdę szczęśliwa, nie na pokaz przed innymi i nie na siłę. Czuję spokój, spełnienie i więcej się śmieje niż płaczę. Cieszy mnie każdy krok, który robię do przodu - dla większości to rzeczy normalne, dla mnie to coś czego nie miałam przez lata.

 

 

 

 

19/09/16

19/09/16

Dziś w ciągu jednej minuty coś mnie przygnębiło, coś mnie zasmuciło, coś rozerwało mi serce i doprowadziło do łez. Wczoraj było pięknie i cudownie, dziś śpię sama. Jesień powoli nadchodzi, tak więc czas kupować świeczki, herbaty, swetry, koce i milusie skarpetki. W tym roku nie chce jesiennej chandry, w zeszłym roku pomógł mi z nią trochę, w tym roku proszę niech wyleczy mnie ze wszystkich jesiennych smutków. Gorącą czekoladę z piankami będę mu robić i przytulać i kochać, by ta jesień minęła najszybciej, by pokazać mu, że dziękuję i kocham.

 

 

 

 

ASK | BLOG | INSTAGRAM | snap: awwbats