Photoblog.pl

Załóż konto

2020

2020

2020. Ten rok miał wyglądać inaczej i zawsze sobie wyobrażałam, że 2020 będzie tym super najlepszym rokiem w całym moim życiu.. niestety życie zweryfikowało te wyobrażenia i 2020sty stał się najbardziej upierdliwym i trudnym rokiem, nie tylko dla mnie, ale i dla całego świata. Tyle się dzieje, szkoda że nie na plus. Co z wakacjami w tym roku? Czy sobie wypocznę w jakimś pięknym miejscu? Cały rok męczarni, bez odpoczynku zwiastuje tragiczne samopoczucie. Pls send help. Chce do mojej Grecji ukochanej, na wakacje ukochane, z ukochanym mym.

4/10/16

4/10/16

 

 

 

W szczęściu nie chodzi o super buty, drogie torebki, modne ubrania, super wycieczki, niezapomniane imprezy, ilość lajków na zdjęciu pod instagramem czy pieniądze. Szczęście pojawia się wtedy, gdy siadasz w wielkim swetrze, z kubkiem dobrej herbaty, bez makijażu i nie przejmujesz się światem, problami czy kompleksami. Szczęście to cieszenie się z prostych rzeczy ja spotkanie z przyjaciółmi czy pyszne śniadanie. Szczęście to kładzenie się spać bez jakich kolwiek rozkmin, bez stresu i w spokoju. Jestem szczęśliwa, naprawdę szczęśliwa, nie na pokaz przed innymi i nie na siłę. Czuję spokój, spełnienie i więcej się śmieje niż płaczę. Cieszy mnie każdy krok, który robię do przodu - dla większości to rzeczy normalne, dla mnie to coś czego nie miałam przez lata.

 

 

 

 

Wpis awwbatman
Kocham to uczucie, gdy leżysz w łóżku i nie zamartwiasz się niczym, a w głowie masz spokój i szczęście. Nie pamietam czy kiedyś czułam się tak dobrze, czy kiedyś byłam tak wyciszona jak teraz, dzięki Tobie. Dziękuje, za spokój, który mam dzięki Tobie, za szczęście które pojawiło się wraz z Twoim pojawieniem, za miłość którą mnie obdarzasz, za to że jesteś mi wierny i za że po prostu jesteś.

22/09/2016

22/09/2016

Chciałabym zatrzymać się na chwilę, usiąć, odpocząć, wypić kubek ciepłej herbaty ze świadomością, że w tym dniu nie muszę już nic. Czekam na jutro, na koniec pracy i na weekend z chłopakiem, który jest całym moim światem. Chcę już leżeć, jeść, pić herbatę, nie przejmować się niczym, zapomnieć o całym świecie, cały czas się przytulać kochać i być kochana. Potrzebuje tego spokoju, naszego spokoju i Ciebie. A teraz? Teraz czeka mnie ostatnie 20 godzin męki. A potem? Potem będziesz już tylko Ty.

19/09/16

19/09/16

Dziś w ciągu jednej minuty coś mnie przygnębiło, coś mnie zasmuciło, coś rozerwało mi serce i doprowadziło do łez. Wczoraj było pięknie i cudownie, dziś śpię sama. Jesień powoli nadchodzi, tak więc czas kupować świeczki, herbaty, swetry, koce i milusie skarpetki. W tym roku nie chce jesiennej chandry, w zeszłym roku pomógł mi z nią trochę, w tym roku proszę niech wyleczy mnie ze wszystkich jesiennych smutków. Gorącą czekoladę z piankami będę mu robić i przytulać i kochać, by ta jesień minęła najszybciej, by pokazać mu, że dziękuję i kocham.

 

 

 

 

ASK | BLOG | INSTAGRAM | snap: awwbats

Wpis awwbatman
Tym razem, zapraszam na drugiego bloga: http://realawwbatman.blogspot.com/2016/08/dresses-x-shein.html?m=1

12/08/16

12/08/16

Nikt, nigdy jeszcze mnie tak nie wkurwiał ja on..a jednocześnie jeszcze nikt, nigdy nie zrobił dla mnie tyle co on. Jeśli miłość polega na ciągłym wkurwianiu się, przepychaniu, głupich walkach, zaczepkach, tęsknieniu, przytulaniu się, całowaniu i kochaniu to wpadłam po uszy. Najchętniej bym go zabiła, jest najwredniejszą osobą jaką poznałam, jest strasznie irytujący i chętnie kopnęłabym go w dupę, ale na jego szczęście - nie potrafię. Czasem myślę, że chciałabym się uwolnić i nie zakochiwać się, nigdy. Miłość podobno powinna być piękna, lekka i łatwa - ale patrząc po nas, po moich znajomych, ludziach bliższych mi i dalszych stwierdzam, że to gówno prawda. Miłość jest wtedy gdy chcesz go zabić, ale tego nie zrobisz bo być tęskniła....... Nigdy nie byłam tak zapatrzona w nikogo, jak w niego i on dobrze o tym wie, dlatego jest taki wredny.. a jego wredota rośnie wprost proporcjonalnie do mojej miłości.