Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 8 MARCA 2018 , exif
Wyświetleń: 234

Wszyscy mają dzisiaj kwiaty, nie mogłam być gorsza, chociaż ostatnio już się tu ujawniałam z kwiatami. Ale zrozumcie, NIE MOGĘ BYĆ GORSZA. Mam jakąś białą rękę na tym zdjęciu, kurde, stałam za blisko okna. Trochę trupio, lol.

Pamiętacie, jak robiłam wielką kartonową rakietę do szkoły? Dzisiaj odzyskałam rakietę i z braku lepszych pomysłów, przekształciłam ją w Koci Domek. Zainstalowałam w środku i na górze poduszki i koce i zaczekałam na koty. I teraz sobie obserwuję, jak Charlie broni Kociego Domku przed Grubą, bo najwyraźniej postanowił zostać właścicielem obu pięter. Z tego co widzę, usiłuje wręcz leżeć równocześnie wewnątrz i na zewnątrz, a nawet trochę na górze. Przewiduję dziś dużo wrzasków i wyrwanej sierści. 

Dzisiaj mam w planie spać na prochach nasennych, bo z tego niewyspania jestem zmęczona i nieprzytomna. Nie poznaję ludzi, wpadam pod samochody. Z tego mogłoby być jakieś większe nieszczęście. Mam nadzieję, że obudzę się po nich wyspana i normalna, a nie jakaś przyjebana i naćpana. Moim marzeniem jest weekend. 

W przyszłym tygodniu mam już biopsję, której jeszcze się nie boję - zacznę w ostatniej chwili, dzień przed zabiegiem. Kostek z kolei ma szkolenie przeciwpożarowe. Tak więc widzicie, przyszły tydzień to u nas same atrakcje. Chyba zrobię kakao i pooglądam "Pretty Little Liars". Naprawdę potrzebuję weekendu.

INSANE

infalliblex No to uszczęśliwiłaś koteczka ;D wiesz dziącha masz bardzo ładne usta. Kształtne. Naprawdę Bardzo ładne.
10/03/2018 15:06:42
atana <3
10/03/2018 16:23:12

~iwonki Przynajmniej Jako nieliczna persona rozumiesz jak ważne w fotografii jest światło. Prześwietliłaś zdjęcie? Zdarza się najlepszym, ważne że eksperymentujesz ;)
09/03/2018 23:52:50
przemislove Z rakiety koci domek - kreatywność :D Zadowoliłaś koty.
Ile ja bym dała za jakieś prochy nasenne w niektórych sytuacjach, tylko właśnie sikałabym ze strachu że się nie obudzę w porę albo mnie popie*doli po nich :D
08/03/2018 18:40:31
atana Hahahahahahaha mam baaaardzo podobne myśli, a że to mój pierwszy raz, to istnieje szansa, że zjem prochy i ze stresu, że je zjadłam po prostu nie zasnę :D Dam Ci jutro znać, jak poszło :D
08/03/2018 18:43:22