Photoblog.pl

Załóż konto

USŁYSZEĆ: Jesteś idealna. 

2018/01/16   

469// Wtorek

« następne   poprzednie »
469// Wtorek

Wtorek, 9:20

 

W ostatnich dniach staram się korzystać z motywacji do nauki jak tylko mogę, ale pomimo 10 godzinnych sesji nie czuję się w pełni usatysfakcjonowana. Wiem, że trochę zawaliłam jeżeli chodzi o rozplanowanie nauki i np. nie udało mi się ogarnąć całości materiału przed kolosem z hiszpańskiego. Dlatego wczoraj wszystko sobie rozpisałam: jakim przedmiotem mam się zajć w danym dniu, ile przerobić, kiedy napisać jaką pracę itd. więc teraz będzie już tylko lepiej. Poza tym odhaczanie z planu kolejnych punktów jest bardzo motywaujące. 

Okazało się też, że wiele osób przesadziło mówiąc, że już zaczęła się uczyć do sesji. Teraz dopiero wychodzi, że jedynie za co się zabrali to kserowanie notatek od osób, które je mają (czytaj ode mnie). 

 

Irytuje mnie też moja waga, to chyba najdłuższy zastój, który sobie przypominam. Bez względu na to czy zjem więcej czy mniej to i tak następnego dnia widzę niezmienne 68 kilogramów. Kalorii nie liczę i póki co nie zacznę, bo nie mam na to czasu, ale napewno nie przekraczam 1500kcal. Jem głównie wegańsko, nawet niemal zrezygnowałam z makaronu i ryżu na rzecz dużych miseczech wypełnionych po brzegi warzywami. Odpowiada mi sposób, w który się odżywamia, ale nie ukrywam, że chciałabym zobaczyć jakieś efekty na wadze. 

 

Uciekam w świat reżimu prezydenckiego, a Wam życze udanego dnia! 

4 komentarze
pisicuta  - 16/01/2018 9:42:49 z telefonu komórkowego
Dobry plan to podstawa nauki! Chociaż ja teraz widzę jeszcze jeden aspekt- odpowiednio zorganizowana nauka i powtórki to jest prawdziwy klucz do sukcesu,a niekoniecznie ilość godzin...
ashleen - 17/01/2018 20:13:15
Niestety ja mam problemy z przyswajaniem wiedzy, więc po prostu muszę stawiać na odpowiednio dużą liczbę godzin, która poświęcam na naukę..

zzazdrosnica  - 16/01/2018 10:50:46
Też poświęcam obecnie całe godziny na naukę, także piąteczka!
Ja tam bym się nawet z zastoju cieszyła, bo u mnie ciągle wzrosty :/

Pozdrawiam,
Zazdrośnica Zawistna
ashleen - 17/01/2018 20:08:13
Mnie już bardzo denerwuje tez zastój, staram się a efektów niestety brak ...

Najnowsze wpisy

Wpis ashleen

 

Wpis ashleen

 

Wpis ashleen

 

Wpis ashleen

 

Wpis ashleen

 

482// Piątek

 

481// Niedziela

 

480// Czwartek

 

Wszystkie wpisy