Photoblog.pl

Załóż konto

u're going to die in there 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
aristow

aristow

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Podobno mam silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jestem cholernie wrażliwa, łatwo mnie zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo mnie dostrzec w tłumie, a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jestem w stanie zrobić prawie wszystko. Mam swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzymam. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreślam. Popełniam wiele błędów, często ranię i potrafię sprawić przykrość. Ufam tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubię wiedzieć na czym stoję. Zamykam się w pudełku marzeń, gdy jest mi źle. Każda łza, która spłynęła po policzku czegoś mnie nauczyła. Każda życiowa porażka mnie wzmocniła. Potrafię być wredna i złośliwa. Buduję szczęście z małych radości. Szanuję tych, którzy szanują mnie i samych siebie. Staram się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami mi nie wychodzi. Czasem zachowuję się jak 'dorosła' kobieta, czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie. Nienawidzę kiedy mi zależy, wolę kiedy jest mi wszystko jedno.


Czym się zajmuję?
edukacja (:

Mój sprzęt fotograficzny

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wpis aristow

 

Wszystkie wpisy