photoblog.pl

Załóż konto
Dodano: 15 MARCA 2023

Bilans.

 

Ze zdecydowaną żarliwością zatracam się w oczekiwaniu. 

 

Idę głową do tych łąk zielonych i błękitnego nieba. Od wielu lat przechodzę żałobę za życia, bo znikąd mi wiedzieć co dobre, a co złe. Strudzona głowa tak ciężka od przemyśleń, co to w nocy wyrywają ze snu. Podświadomość płata mi figle i zachęca do szaleństw nie dając zwyczajowo pola do odmowy. Wyłączam więc wzrok na pewne niedociągnięcia, z których jesteśmy utkani któż ich nie ma? 

 

Czego nie chcę? Tego chaosu.

Chcę spokoju i świergotu ptaków za oknem letnią porą. Chcę wyrwać się z tego zimna, które skuwa mi stopy w stal, skraść kilka wiśni z sadu obok i nie bać się jutra.

 

Podsumowania mogą być szczególnie znajome, ale tak właśnie jest. Zabieram się w podróż marzeń w oparciu o doświadczenia. Co było, jak było, kiedy i z kim - bilans zrobiony, excel wypełniony. Tylko, że ja dalej nic nie wiem i niewiele z tego rozumiem. 

 

Po prostu chyba jeszcze nie wiem kim chcę być, gdy dorosnę. 

 

 

7.

 

Komentarze

Photoblog.PRO grzegoorz To moim zdaniem nie ma nic złego w tej niewiedzy. Wręcz przeciwnie. Ostatnie lata pokazały mi, że dobrze jest trzymać w sobie cząstkę niedorośnięcia. Pozdrawiam serdecznie.
19/03/2023 12:11:08
Photoblog.PRO arestezatenaz Bardzo mi miło, że postanowiłeś mnie odwiedzić. Ostatnio nawet się zastanawiałam co u Ciebie.
Ta niewiedza chyba pozwala mi przetrwać gorsze momenty w życiu. Chyba mam kryzys wieku ;)
20/03/2023 10:37:16
Photoblog.PRO grzegoorz Mogę przybić wirtualną piątkę. Poukładałem sobie w życiu większość kawałków mnie, które były rozbite, stłuczone i popsute. Myślę że jestem gotowy publikować dojrzalej niż kiedykolwiek wcześniej i na dniach może nawet coś napiszę, wstawię utwór, bo też pojawiło się ich w moim życiu wiele terabajtów od ostatniego wpisu : ) A przy okazji do życia zawitała życiowa partnerka, pojawiła się dwójka dzieci i jest jakoś łatwiej wytrzymać ze sobą psychicznie i naprawić to, co było zepsute, kiedy ma się wsparcie wystarczającej ilości osób, które wspierają Cię nawet, kiedy jest Ci źle i dobrocią pokażą że to, co w Tobie popsute krzywdzi najbliższych, wówczas dużo łatwiej jest zmienić siebie na lepszego i pokochać nawet samego siebie nie popadając przy tym w narcyzm.
26/03/2023 12:53:55
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika arestezatenaz.

Informacje o arestezatenaz


Inni zdjęcia: Ja naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Synus naciusia1989Vestero stajniawielkiewierznoSynus naciusia1989