>
A tak mi jakoś przyszło do głowy, żeby napisać, wrzucić coś, aby kontynuować tworzenie backupu do wspomnień :)
Matematyka, filologia... jeden czort. Studia są trudne, a może to mi po prostu coraz gorzej idzie.
Nie potrafię już chyba też tak ładnie, sentymentalnie myśleć, jak robiłam to kiedyś. Troszkę to przerażające. Podobno umiejętności się nie traci, najwidoczniej to tylko mit. Totalnie afirmuje wszystko, co pisałam "niegdyś".
Jeśli jedank coś ma z tego być, należy wmówić sobie zapał, siłę i pewność siebie.. Łatwiej wmówić niż zdobyć :)
na śniadanie:
https://www.youtube.com/watch?v=mhRUK4K-lYA
Inni użytkownicy: daniel9393p1974etatowyczarnowidzkar0laaastachu487jk02zummo4kasiakasia1kassiuniaaaaxdthegirlwholived
Inni zdjęcia: #1378 magaSzczeliniec elmar1860 akcentova:) dorcia2700Bóg widzi zewsząt bluebird11565 mzmzmzCool for the summer. releasedNajsurowiej. ;-) ezekh114off white not black fenkEnd of running downwardspiral