Photoblog.pl

Załóż konto

Carpe diem !  

2014/03/19   

 

« następne   poprzednie »

Jest pewna dziewczyna - Asia ma na imię.Obie jesteśmy w tym samym wieku. Obie chodziłyśmy w podstawówce do jednej klasy. Teraz obie w jednym czasie pod sercem nosimy/nosiłyśmy nowe życie. Nawet termin porodu miałyśmy mniej więcej w jednym czasie. Asia nosiła córeczkę, ja noszę synka. Niestety. Na jednej z wizyt kontrolnych Asia i jej partner dowiedzieli się, że ich córeczka ma poważną wadę serduszka. Wtedy podjęli walkę o jej życie. W poniedziałek 17.03.2014r. ten maleńki aniołek przyszedł na świat. Od razu pokazała jaka z niej silna babka. Nie daje się swojej wadzie i teraz to ona walczy o życie. Wszyscy znajomi Asi, jej chłopaka trzymają za nią kciuki. Modlą się i starają w jakikolwiek sposób wspierać to maleństwo.

 

Kiedy patrzę na zdjęcia dziewczynki czuję coś dziwnego w sercu. Może dlatego, że zaraz sama zostanę mamą, próbuję odnaleźć się w sytuacji Asi. NIe potrafię sobie jednak wyobrazić, że to mój synek miałby się urodzić z jakąś wadą. NIe potrafię sobie wyobrazić, że musiałby walczyć o swoje życie, a ja nie byłabym w stanie nic zrobić. Boję się, że byłabym bezsilna.

 

Chciałabym Was o coś prosić. Wejdźcie na https://www.facebook.com/pages/Serduszko-dla-Nelki/633483950051532?ref=ts&fref=tspoczytajcie o tej dziewczynce. Jeśli wierzycie w Boga - pomódlcie się do Niego o jej zdrowie. Jeśli nie wierzycie - pomyślcie o niej. Każda taka myśl wysłana w kierunki tej kruszynki da jej ogromną moc. Wszyscy wierzymy, że maleństwo poradzi sobie, że wywalczy swoje życie i do końca jego trawa, będzie pokazywać jaka z niej silna babeczka. 

Trzymaj się maleńka! <3

 

 

 

 

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis anulka0140

 

Takie tam mewy :)

 

Wpis anulka0140

 

3
Wpis anulka0140

 

Wpis anulka0140

 

Wpis anulka0140

 

koniec ;)

 

Wpis anulka0140

 

Wszystkie wpisy