Photoblog.pl

Załóż konto

Tylko prawda otwiera tak oczy.. 

2011/07/28   

łihahaha

« następne   poprzednie »
łihahaha

Lubię bardzo to miejsce!

Lubię bardzo ludzi na tym zdjęciu!

Bardzo..

 

Zdałam maturę.. i teraz nękają mnie studeckie tylematy.. jak ktos myśli, że wybór przedmiotów maturalcyh jest trudny to niech poczeka do wyboru studiów..

Aktualnie jestem studętką socjologii na UŚ w Katowicach i studentką gospodarki przestrzennej na ekonomicznym w Kato ale wydział w Rybniku.. bo do Kato oczywiście się nie dostałam.. i tak sobie żyję. Muszę się jak najszybciej na coś zdecydować, a brałam już pod uwagę prawie wszystkie mozliwości łącznie ze studiowaniem w Opolu i zamieszkaniem tam, nawet zaoczne w Kato albo Krakowie rozważałam.. i nie wiem gdzie skończę.. po socjologi wiem, że ciężko z pracą, a praktycznie to jej po prostu nie ma.. po gospodarce niby lepiej.. sama już nie wiem.. ale Rybnik, mieszkać w Opolu, zacozne?! nie wiem już sama.. Jutro jadę jeszcze raz do Rybnika i kto wie, może jednak tam będę przez najbliższy rok studiować.. a potem próbować się przenieść do Katowic.. nie jest to takie wszystko proste jakby się chciało.

Moje najdłuższe 4-miesięczne wakacje wcale nie należą do tych najfajniejszych.. i już nie tylko dlatego, że zaczeły się od -pobytu w szpitalu..  jakoś tak się wleką, a przezte studia to nawet nie można odpocząć dobrze, wyjechać też nie, bo to coś ze studiami, a to wizyta u lekarza.. i tak nic się nie dzieje.. po za jednym obozem i klubami w Tychach., no i jeszcze z Olką się widuję. Tak jakoś dziwnie. 

No ale trudno.. przynajmniej frugo wróciło :P

buziaczki Misiaczki :D

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

łihahaha

 

nóżki ;D

 

bal! niech żyje bal! :D:D

 

Tygrys!

 

hahaha :D

 

moja nowa miłość :)

 

wakacji koniec zbliża się..

 

start start start

 

Wszystkie wpisy