Photoblog.pl

Załóż konto

Tylko prawda otwiera tak oczy.. 

2011/01/19   

nóżki ;D

« następne   poprzednie »
nóżki ;D

Bardzo lubię ludzi, którzy mają pasję w życiu. Potrafią oni opowiadać o tym godzinami, żyją tym, jest to cały czas obecne w ich życiu, pochłania ich to nie raz całkowicie. Wczoraj miałam okazję poznać dziewczyną - Anię, która ma niesamowitą pasję w życiu. Opowiadała o tym w taki sposób, że nie sposób byłoby jej nie słuchać.. ta pasja to była większa część jej życia.. po prostu czad! :))

Mam w życiu kilka rzeczym które mnie interesuja, pasjonują, ale chyba jeszcze nie odkryłam takiej pasji, która by mnie całkowicie pochłonęła.. ale czuję, że jestem już coraz bliżej odkrycia tego.

Zostały mi jeszcze jakieś 3 miesiące z hakiem intensywnej nauki, potem matura i najdłuższe wakcje w życiu.. pewnie będzie tak.. praca, jakieś wyjazdy, praca, praca.. a potem miejmy nadzieje, że moje wymarzone studia.. :))

Zostały mi dwa tygodnie na ostateczną zmianę deklaracji maturalnej i cały czas nie mogę się jakoś zdecydować.

Za niedługo skończę 19 lat.. ostatnie naście.. i jakoś na razie nie czuję się ani trochę dorosła.. ale widzę, że powoli wchodzę w takie bardziej dorosły, etap swojego życia, bardziej odpowiedzialny, muszę podejmować decyzję, których koncekwencje kiedyś będę ponościć i to ode mnie teraz zależy jakie one będę, jakie będą późniejsze efekty moich decycji.. ale i tak mimo wszysko nie uważam się za dorosłą.. :)

 

1 komentarz
maaks  - 15/02/2011 21:05:04
śliczna sukienka ^^

Najnowsze wpisy

łihahaha

 

nóżki ;D

 

bal! niech żyje bal! :D:D

 

Tygrys!

 

hahaha :D

 

moja nowa miłość :)

 

wakacji koniec zbliża się..

 

start start start

 

Wszystkie wpisy