Photoblog.pl

Załóż konto

Chłopak z gitarą

Dodane 27 LUTEGO 2021 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 242

 

Kiedy wiadomo, że stanowczo za dużo czasu spędzasz prowadząc auto? Kiedy wychodząc z auta i idąc po dziecko, wyciągasz kluczyki żeby kliknąć guziczek na kluczyku otwierający drzwi od przedszkola 0.o

 

Pozdrawiam Elżbieta Jakimiec xD

 

Stanowczo za dużo ostatnio spędzam czasu w aucie!

Chociaż uwielbiam prowadzić samochód! Mój ojciec był mechanikiem i zawodowym kierowcą - może jednak zostawił we mnie coś więcej niż przerąbane dzieciństwo.

 

Luty miałam pod znakiem włączników, gniazd, śrubek i wkrętarek. Z braku laku i perspektyw na znalezienie pracy, oraz umierającej nadziei na normalną pracę - podjęłam pracę na produkcji. Moje ręce po miesiącu wyglądają tragicznie, mam odciski, zniszczone paznokcie i schodzi mi z nich skóra. W dodatku jedna z farb mnie uczulała. W dodatku wstawałam o 04:00 kiedy miałam pierwsza zmianę - ten kto ma małe dziecko wie, że po nieprzespanej nocy poranna zmiana jest jak kubeł zimnej wody wylany na głowę. Permanentne niewyspanie i zmęczenie.

 

Tymczasem przygoda z pracą na produkcji dobiegła końca. Zrobiłam to co należało. Porozmawiałam z kilkoma ludźmi. Od marca zaczynam prace w biurze rachunkowym. Tak, wiem nie chciałam wracać do kadr - ale takie życie.

 

 

Trzymajcie za mnie kciuki żebym do końca tego roku mogła rozpocząć prace jako grafik, bo oszaleję jak zostanie tak jak jest!!!

 

 

 

Pozdrawiam Was moje Małe Żuczki!

 

 

 

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika aniolek4223.
Photoblog.PRO pennyroyalcoffee Powrót do pracy, której się nie chce jest bolesny. Ja już zaczynam pękać powoli, ale daje sobie jeszcze 2 miesiące. Jak się nie uda, też wrócę do znienawidzonego zawodu (który kiedyś był największą pasją).
A co ciekawe, szkolę się, żeby móc pracować... w kadrach :D
27/02/2021 9:06:11
aniolek4223 Hehehhe, a ja właśnie po około 8 latach w kadrach i ogólnie hr mam tego dość. Kiedyś sprawiało mi to satysfakcję, natomiast niedocenienie zawodu spowodowało powolny spadek satysfakcji - kadrowy to człowiek, który musi być, ale pracodawcy wiecznie na niego szkoda kasy, bo nie jest pracownikiem przynoszącym zyski.
Wypaliłam się i mam dość, ale wolę to niż produkcję gniazd i włączników xD

Życzę Tobie i sobie żeby nasze życie zawodowe zaczęło jechać po odpowiednim torze :)
27/02/2021 11:22:35
Photoblog.PRO artru Obyście obydwie znalazły to, co naprawdę chcecie robić, a jednocześnie przynosiło wam radość każdego dnia. Tego wam życzę :)
27/02/2021 14:35:23
aniolek4223 Dziękuję! Na bank poinformuję o kolejnych etapach dążenia do celu ;)
27/02/2021 15:56:50
Photoblog.PRO pamietnikpotwora No jako grafik przynajmniej paznokcie będą całe. Coś o tym wiem jeśli chodzi o czas w samochodzie. A latem jak zaczną się patrole czy wyjazdówki to już w ogóle będzie jazda.
27/02/2021 13:49:24
aniolek4223 W kadrach też paznokci nie zniszczę ;) ale psycha mi wysiądzie.
Z jednej strony auto to duże ułatwienie życia, ale czasami przydałby się detoks od kierownicy.
27/02/2021 15:55:32