Photoblog.pl

Załóż konto

Kolejny raz Zott!

Dodane 13 WRZEśNIA 2017 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 388

I kolejny raz miałam szansę testować produkty marki Zott. Teraz dostałam szansę na wypromowanie różnego rodzaju jogurtów Zott Primo. W moim sklepie niestety nie było wszystkich wariantów, ale udało mi się dostać większość. Miałam przyjemność testować Zott Primo jogurt naturalny słodzony miodem, jogurt naturalny gesty, jogurt naturalny grecki. Ja swoje jogurty kupiłam w Carrefour i tam na pewno je znajdziecie.

 

Przechodząc do sedna postu:

-jogurt naturalny gęsty - bardzo dobry, ale podobne produkty możecie znaleźć również w ofercie innych firm.

-jogurt naturalny grecki - bardzo dobry w smaku, również gęsty i tutaj już ciężko o tak smaczny. Jadłam już kilka greckich jogurtów od konkurencji, ale ten na prawdę wyróżnia się smakiem.

-jogurt naturalny słodzony miodem - HIT! Dla mnie to ideał. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego wariantu, a tym bardziej nie próbowałam. Lubię jogurty naturalne szczególnie do sałatek, ale do jedzenia prosto z kuleczka wolę jednak te słodkie. Zott Primo słodzony miodem jest idealny, bo nie jest nafaszerowany toną cukru, zdrowy j na prawdę smaczny. I jak widać na załączonym obrazku smakuje nie tylko mi... 😊