Photoblog.pl

Załóż konto

Opisy dla każdego,spam blokuję:) 
zapisz

Dodane 23 GRUDNIA 2017
Wyświetleń: 307

 

Najpierw zapraszam tutaj <klik>

 

 

Tak , potrzebuję papierosa , rozmowy i kogoś prawdziwego .

 

 

 

Gdy się zakochasz Twoja dusza przestaję należeć już do Ciebie . Staję się ona własnością świata , drugiej osoby . Patrzysz na życie z innej perspektywy , lepszej perspektywy . Mieszasz oddechy między pocałunkami, jesteś , bo i on jest . Nic nie jest w stanie zburzyć Twojego stanu euforii . To tak jakbyś dostała nową 'JA' , chcesz to maksymalnie wykorzystać przy każdej okazji . Boli Cię serce , gdy widzisz łzy ukochanego , chcesz przejąć na siebie cały jego ból , ale tutaj właśnie o to chodzi . Od tej pory idziecie razem , dzielicie wszystko na pół i już wiesz , że umarłaś dla innych mężczyzn

 

 

 

Kiedyś, gdy piłam, każda kolejka była za Twoje zdrowie. Teraz każda jest za mój własny uśmiech.

 

 

 

Bo prawdziwym mężczyzną jest ten, kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to czy ma makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy seksownej sukience. Prawdziwy mężczyzna to taki, który kocha bezwarunkowo.

 

 

 

 Szczęśliwa miłość - dla niektórych codzienne marzenie, dla mnie codzienność życia .

 

 

 

  nauczyłam się żyć sama, kochać samotność, choć nie mogłam patrzeć na to okno i pod prąd płynęłam parę razy, w sumie nie chciałam kurwa, nie miałam żadnych pomysłów i mama nie była dumna, mnie zabijały już od środka te problemy, nagle przyszedł bez słowa, uśmiechnięty jak kiedyś

 

 

 

- Wie pani, w snach zawsze potrafiłem latać. Potrafiłem unieść się w przestworza i mknąć przez chmury. Wyobraża to sobie pani? Jak cudownie byłoby latać? Uśmiechnęła się drwiąco i wstała. Poprawiła suknię. - Pan ma nadzwyczaj wybujałą wyobraźnię. - Dlaczego? - Bo ludzie nie lubią nowości. Cały czas trzymają się tego, co znane. Nie chcą się odrywać od codzienności, choćby była nudna i szara. Odwróciła się. - Na mnie już pora. - Proszę pani... - Pan musi zrozumieć, że ludzie są APATYCZNI. Raz na wiek trafi się taki człowiek jak pan, który będzie chciał wszystko pozmieniać - dorzuciła ironicznie.- a któremu, w biegu rzeczy, zabraknie sił. Widział jak się oddalała. Dla niego już była piękna.

 

 

 

 

 

- jesteś zmęczona?

-kiwnęła głową. Równie dobrze może udać, że chce jej się spać.I tak dzisiaj by się nie porozumieli.Tylko by go zasmucała. Wciągała we własną rozpacz. Lepiej położyć się do łóżka i spuścić na to wszystko zasłonę.

 

 

 

Moje szczęście umyka z każdą sekundą głębszego zamyślenia.

 

 

 

Lepiej jest znać prawdę, choćby najgorszą. W ten sposób nie będziesz mieć złudnych nadziei czy oczekiwań i już nikt nie będzie mógł wyrządzić ci krzywdy.

 

 

 

Najgorsze to mieć świadomość, że to nie ma sensu i nie mieć odwagi tego zakończyć z obawy przed pierwszym oddechem bez niego.

 

 

 

Kochać, to tylko pierwszy, najprostszy etap, podstawa. Później trzeba nauczyć się być z tą drugą osobą, być dla niej.

 

 

 

- Żałujesz czasem ? - Czego ? Tych zajebiście wspaniałych chwil, dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu, gdy odczytywałam wiadomość od niego ?