Photoblog.pl

Załóż konto

Opisy dla każdego,spam blokuję:) 
zapisz

Dodane 9 GRUDNIA 2017
Wyświetleń: 217

Kobieta musi mieć w sobie to coś, mówił, swoją tajemnicę, wtedy dopiero jest warta zachodu.

 

 

 

Z jednym większym krokiem mógłbym Ciebie zabić, przecież do perfekcji nauczyliśmy już siebie ranić.

 

 

 

Chcesz coś zatrzymać no to pozwól temu odejść jeśli nigdy już nie wróci to nigdy nie było twoje.

 

 

 

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój wolny czas, aby rozmawiać z tobą.

 

 

 

Boję się, że kiedy będziemy od siebie na wyciągnięcie ręki, wszystko się zepsuje. Nie będę już dla ciebie świętem, tylko codziennością. Niezmiernie trudno zachwycać się codziennością.

 

 

 

Miłosne smsy, spacery późną porą, ucieczki z zajęć by czekać pod Twą szkołą, by pół godziny dłużej móc patrzeć w Twoje oczy, by ramionami szczęście swe otoczyć.

 

 

 

Tęsknota, podobnie, jak każda inna choroba wymaga czasu, by się przełamać i zniknąć.

 

 

 

Wybacz sobie w ciągu najbliższych pięciu minut, bo nic tak nie dekoncentruje jak wściekłość na samego siebie.

 

 

 

Jaka była? Była inna, była wyjątkowa. Nie była przystosowana do tego toksycznego świata. Była trochę jak takie dziecko. Kiedy poszła golić nogi, wracała cała we krwi. Cieszyła się kiedy widziała balon. Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter, raz była słodką, delikatną dziewczynką, a za chwilę dziką i namiętną kobietą. Bolało ją, że ktoś ją krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, że jest zło, że ludzie są zawistni, nawet to, że dziwki są tanie. Ale przede wszystkim, wierzyła w miłość jak nikt inny i kochała, kochała najmocniej na świecie.