>
damy rade,bo nie damy sie skłócić,
nie będziemy słuchać ludzi,którzy sami są głusi,chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą..
Kocham Cię :*
Komentowanie zdjęcia zostało wyłączoneprzez użytkownika andzelisia13.
Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd