Photoblog.pl

Załóż konto

Cały świat płynie obok gdzieś. 

2015/10/29   

Ludzkie wrony

« następne   poprzednie »
Ludzkie wrony

Zdjęcie z Chorzowskiego wesołego miasteczka nocą. Organizowanie imprez w takich miejscach, to świetne pomysły. Nocą, wśród świateł, muzyki, ukochanych ludzi i atrakcji, któe były czynne. Chyba najlepsza impreza jaką dane mi było przeżyć. Klub? Nuda, otwarty teren jednak ma swój klimat i ciekawy, przyciągajacy charakter. Alkohl i karuzele, to jednak kiepskie połączenie dla śmiertelników, co widać niestety na zdjęciu. Lato, wakacje. Chcę to poczuc ponownie. Nielimitowana wolnosć i poczucie i upijania sie szcześciem. Niekończące się, długie dni i ciepło, które nie tylko grzeje od zewnątrz. To w środku płonie uczuciami, których w innych porach roku nie umiem tak podsycić. 

Wracając na ziemie. Nie było mnie, spory kawałek czasu. Przełożyłam pisanie do siebie, na rozmowy. To niesamoite jak ludzie życzą Ci dobrze i zawsze wysłuchają, pomogą. Sztuka jest otwierać się i dzielić każdą swoją myślą, bez lęku i zgarszających emocji. Nie mam potrzeby, pisac tutaj o moich zawiłych wizjach, które są i tak nieuchytne. Przydymione obszary mojego umysłu, nawet dla mnie będą zawsze niezrozumiałe. 

Obawiałam sie bardzo tej ostatniej klasy. Jest ciężko, bo porównując edukacje z klasa trzecia, mocno rąbnełam o ziemie. Koniec z podniebnymi i nieobecnymi myslami na lekchach. Kilka miesiecy, a potem czeka mnie przyszlosć taką jak sobie wymarzyłam juz dawno temu. Czekam i chce miec juz to za sobą, a jednocześnie boję się tej paskudnej maturki. 

Dzisiaj ostatnie zumba? Mam szczera nadzieje, ze to nie koniec siłowni. Niesamowicie sie przywiązałam do tego miejsca i naprawde wiele osiągnełam. Nie chce przerywac czegos co sprawia mi tyle radości. Naprawdę mam ogromna satysfakcję kiedy pot zaczyna kapac na podłoge, nie potrafiąc złapać więcej tchu. Zawsze znajdzie się jednak siła, na więcej. Bo "musisz prekroczyć granicę, by pamiętać gdzie ona leży." Dlatego zrobię wsystko żeby zostać jeszcze dłużej. 

Przygotowania do Halloween? Oczywiście! Jak możnaby było przegapić tak jedyne w swoim rodzaju święto. Zaraz biegnę go Kali i zaczynamy przygotowywać się dometamorfoz na wieczorną, mroczną, sobotę. Oh, mam nadzieje, że wyjdzie naprawde krwawo i przerażająco. Mam tyle pomysłów,a zaparcia do działanie jeszcze więcej. Rano w sobotkę udamy się do klubu w Rybniku gdzie sie jeździ na wrotkach. Jak w tych wszystkich filmach! Przynajmniej tak to wygląda w mojej głowie. 

Od Jutra znów u Osiczka, hyhyh Pani osiczkowa B|. Uwielbiam ten czas kiedy jesteś tylko dla Aneczki na kilka dni, chociaż w zleci to jak tylko chwilka. Mam w sobie tyle miłości do Ciebie. 

Rogucki wydał nowy krążek, tak bardzo ślinotok na samą myśl. 6 koncert Comy, szczęście rozpiera w każdym calu. 

Nie wiem czy bedę tutaj pisać regularnie. Nie wiem czy wgl. mam jeszcze taka potrzebę. Odczuwam chyba za duże parcie, żeby tutaj istnieć. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hT1Jkg2r2rA

Ludzkie wrony
Z każdej strony
Dziobały by

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika anablondynka.
padholder  - 16/12/2017 16:28:19
:)
mojeszalonezycie  - 29/10/2015 19:49:47
ładne
zapraszam do mnie

Najnowsze wpisy

Ludzkie wrony

 

dni skute lodem

 

obarczył jarzmem win

 

Love time

 

Chore serce otwieraj

 

holiday

 

like you do

 

miłostki

 

Wszystkie wpisy