Photoblog.pl

Załóż konto

 

amatorrsko

amatorrsko

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Założyłam tego PHOTObloga w celu dodawania tutaj zdjęć, które mi się jakoś szczególnie podobają. Jednak, tak jak moja nazwa wskazuje, są to tylko i wyłącznie amatorskie zdjęcia. Uwielbiam bawić się aparatem, robić zdjęcia ludziom, zwierzętom, przyrodzie.. wszystkiemu co się da!
Zdjęcia nie są jakieś zachwycające czy niezwykłe- są to tylko zdjęcia, które chciałam, żeby były gdzieś jeszcze niż tylko zajmowały mi miejsce na dysku. :) Teraz bardzo powszechne jest zakładanie fanpage na fejsie "photography", jednak ja się za "photography" nie uważam i założyłam sobie tylko konto na tym portalu, które rzeczywiście jest przeznaczony do zdjęć.
Żaden ze mnie fotograf, moja "wiedza" na temat fotografii jest maluutka, więc zdjęcia mogą mieć zły kadr itd. Grunt, żeby potrafić się do tego przyznać. Ja po prostu lubię to robić.
+ jak już przerabiam zdjęcia to w najprostszym programie, który ma tylko podstawowe funkcje, czyli w picassie. Więc w sumie zdjęcia są praktycznie takie jak oryginał, a czasami nawet ich nie przerabiam.
ps. zabawę z "fotografią" dopiero zaczynam.. :)
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wpisy