Photoblog.pl

Załóż konto

nope. ....nooooope!

exif
Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 352
Nie wytrzymiem z tymi chłopami.... ten mi truje, że psy za późno wyszły i sam musial z nimi pójść, a ten drugi był po nim. Ale wyszedł za późno bo miał iść po 10, a poszedł o... i wersje są dwie. I ja tego słucham!!!! Jeden twierdzi, że co 6 godzin, drugi, że co osiem.... ten pierwszy powie, że za krótko. Powie też, że on lubi jak zlew jest pusty. Ja nie myłam cholernych naczyń przez dwa dni (a wcześniej przez kilka dni codziennie) i jak każdy to czytający może się spodziewać - cały czas są naczynia w zlewie! Dzisiaj inne niż wczoraj, ale zlew wcale nie jest pusty jak ten pierwszy zwykł mawiać, że lubi.
Do tego ten drugi do jasnej k..wy... cholera ...ebana mać! Przynosi resztkę zupy w misce i kładzie ją na zlewie, choć mu już wiele razy mówiłam, żeby to k.... wylewał do kibla najpierw!
Ten pierwszy pierd..li coś o tym, że bakterie, że od zwierząt... a w górze jego składowanych w drugim pokoju rzeczy... brak mi słów...

Ja się nie dziwię, że mama zmarła na raka. W takich warunkach żyć... Ja regularnie dostaje takiego natężenia nerwów, że to aż dziwne, że mi się coś ze zdrowiem nie porobiło (prócz tego psychicznego). Chyba, że to kwestia czasu. Nie zdziwiłabym się.

A jeszcze cokolwiek, któremukolwiek z nich coś powiedzieć, to jest wielka obraza majestatu! Każde z nich w swoich własnych oczach uważa, że nie ma do czego sie przypier**lać. Oooo! A ja bym całą j***ną listę zrobiła!
No i czasem próbuję im powiedzieć co mi się nie podoba. Często wielokrotnie! I to na różne sposoby. A oni posłuchają raz, a potem dalej swoje...

Z taką nerwówką jaką mam naprawdę słabo widzę co będzie dalej.


Mam ochotę wyrwać się stąd na jakiś czas. Pojechać gdzieś daleko. Nie przejmować się psami, naczyniami, brudem, ich czepianiem się nawzajem siebie co przechodzi kurwa przeze mnie!!! A ja na to się nie chcę godzić! Po**ebać to wszystko i odpocząć.
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika alienonearth.
padholder mega koszulka :)
05/06/2022 15:01:12
alienonearth Dzięki :)
22/06/2022 15:10:59