Photoblog.pl

Załóż konto

F*cktheblueone

Dodane ze strony mobilnej
Wyświetleń: 114
Jestem zła na niebieską, że tak leci w huja. Najpierw sama wyjeżdża z propozycją spotkania, wyjścia. Później na dzień przed odwołuje.
Przyjmuję z góry, że słowa moich znajomych niosą ze sobą takie znaczenie jakie jest im słownikowo nadane, a nie, że w całym zdaniu i kontekście mają ukryte inne znaczenie, które ma większą moc, siłę przebicia, jest nadrzędne od tego słownikowego.
Jeśli mówione jest "jedziemy w środę" to znaczy jedziemy w cholerną, jeb*ną środę, a nie: "no... być może pojedziemy, ale tam gdzie ja, niebieska, chcę. Inaczej to nie bardzo. Ale jeszcze nie wiem... bo może nie będzie mi się chciało, więc znajdę jakiś błahy powód, aby się usprawiedliwić. Czarna na pewno zrozumie...". Nie.
Jeśli nie zmienię innych, to należy zmienić siebie i niebieska dostaje ode mnie bana na czystość odbioru tego co do mnie mówi. Każde jej zdanie, propozycja, sugestia, zaproszenie - będzie filtrowane, analizowane bądź bagatelizowane. W zależności od wstępnej oceny jej słów. Niebieska stawia na własną wygodę, więc pora w końcu wyrównać stosunki. Moja wygoda jest tak samo ważna jak jej. Być może z czasem zrozumie, że aby tworzyć z innymi bliskie relacje, obie strony muszą się pod siebie uginać. Tak to już jest. Przerobiłyśmy to z resztą z różową. Sporo nas to obie kosztowało, ale to pokazuje jak bardzo obu stronom zależy. Pozdrawiam Cię! ^^ jak zdrowie? :D

Eh... miałam tu wstawiać jakąś inną nutkę, ale w tej sytuacji nic innego nie pasuje jak to:
https://youtu.be/krFrCka8lSc
(tylko na h*j w tym teledysku jakieś anime? To w ogóle jakieś polskie emo? xD na więcej takich piosenek ostatnio natrafiłam. Do co fajniejszych wrzucę linki, choć to dość specyficzna tematycznie muzyka, więc większości pewnie nie siądzie. Z resztą... what a difference xD emocjonalny69 tobie by siadły nutki. Będą w następnym wpisie)
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika alienonearth.
Photoblog.PRO saphirra Kurde, kurde, kurde.
25/04/2021 21:14:55
alienonearth Dokładnie... :/ eh... nie umiem w kontakty międzyludzkie. To jakiś level, którego nie ogarniam
26/04/2021 16:43:54
Photoblog.PRO saphirra Spoko, ja też. Chociaż mój komentarz tyczył się faktu, że Ty mądra kobieta jesteć.
26/04/2021 16:45:48
mindsoulmates Czy to sugestia, że mam się częściej odzywać? ^^'
25/04/2021 16:00:43
alienonearth Nie miałabym nic przeciwko. Wiesz ile razy pomyślałam sobie "a może by tak zadzwonić? I ci cztery litery pozawracać..."? Nie liczę tego nawet xP
25/04/2021 16:40:34