Photoblog.pl

Załóż konto

Postcards From Far Away 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/httpd/photoblog.pl.webapp/releases/20190314095331/show/show_profil.php on line 69
aksianieprzesadzaj

Axowa, 25 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Definicja Ax:

"Zwariowana , egoistyczna , obrażalska , rozpieszczona , zabawna , z dobrym poczuciem humoru , bystra , inteligentna , utalentowana , jedyna w swoim rodzaju , niezastąpiona i niepowtarzalna. "

"Ax- Często niezrozumiała istota, cholernie zabawna, czasami nierozgarnięta, na pewno wbrew pozorą inteligenta bestia xD Ładna wbrew temu co mówi o sobie i swoim wyglądzie;):)Po prostu nie jest aż tak poinformowana we wszystkich dziedzinach, lubi wypić xDDD , czasami robi głupie rzeczy i jak to mówi przysłowie " Polak mądry po szkodzie" tak samo jest z Ax xD Moim zdaniem bardzooo Bardzooo w porządku dziewczyna mila , sympatyczna, jak dla mnie :D Wredna i uparta jak każda dziewczyna ;) ale daje sobie czasem przemówić do rozumu, moim zdaniem nie jest mściwa ,ale pewnie pamiętliwa :D Hmm Lubi wypić ale chyba nie jest alkoholiczka :D :D Można z nią pogadać prawie o wszystkim;];] Pomoże jeśli potrafi;) Czasami zagubiona we własnym świecie i we własnych klockach lego;)"

„Jesteś zajebiście zajebistą osobą. Zawsze uśmiechniętą. Mimo , że ubierasz się na ciemno to jesteś kolorową osobą ;) Choćby nie wiem o się działo zawsze można na Ciebie liczyć ;) Zawsze szczera , odważna ;) i po prostu jesteś dobra xD”

„szalona, jak się na coś uprze to może wykuć się na 5. śmiesznie się śmieje, czarna z poczuciem humoru. lubię Cię”

"Bardzo nerwowa dziewczyna , wybuchowa , agresywna i bojowa. Jak chce to potrafi , bardzo leniwa , ale czasami zbyt pracowita. Ma plany na przyszłość. Lubi spędzać czas w towarzystwie przyjaciół. Straszny trzepok , zawsze uderzy w jakieś drzwi lub inne szafki , chorowita . Tadek nie jadek. Kocha słodycze i nie może bez nich żyć. Pięknie śpiewa, ale się wstydzi. Muzyka znaczy dla niej wiele. Rodzinna śmiechotka , zawsze uśmiechnięta , z poczuciem humoru. Często ironiczna i wredna , ale przede wszystkim kochana. "

"Aleksandra- miłośniczka czekolady ,nerwus ,ale kochany. może pic dopóki ma się ja na oku potem to już armagedon. "wielbicielka" kierowcy pks`u z godziny 13:40. Utalentowana bestia.Śpiewa genialnie nieco gorzej gotuje.Przewracanie kotletów opanowała niemalże do perfekcji.Właścicielka moich pamiętników. Jest twarzą nowej kampanii pochodnie dla Aleksandry i akcja znicz na nk.Mistrz kierownicy. W przyszłym roku będzie starała zdobyć dokument upoważniający ją do prowadzenia pojazdu samochodowego ;d"

"Z wierzchu wesoła optymistka , w środku jednak perfidna realistka. Pomocna , szczera , skryta w sobie. Tryskająca energią , uśmiechnięta. Nie mówi o swoich uczuciach , woli zatrzymać je dla siebie. Rzadko kocha , ale jak pokocha to całym sercem."


Czym się zajmuję?
Lenistwem , spaniem , muzyką ,
śpiewaniem i swoim życiowym kabaretem
xD ,rozpierdalaniem wszystkich xD

O moich zdjęciach

I z przypadku.
Czasami nawet zaplanowane.
Zwykłe.
Moje.

Mój sprzęt fotograficzny

Najnowsze wpisy

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wpis aksianieprzesadzaj

 

Wszystkie wpisy