Photoblog.pl

Załóż konto

...Trzeba przeżyć wszystko... 

akowiec

Patrycja, 32 lata

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

"...śmierci się nie boję,
dalej niosąc naręcza pragnień jak
spalonych róż..."
Krzysztof Kamil Baczyński

Ranna różą...
Kobieta, mieszkanka Krakowa (i w tym mieście zakochana), studentka, pedagog i dziennikarka...
Ja, czyli pierwiastek świata; ktoś, kto notorycznie wpada w kłopoty, skacząc ze skrajności w skrajność, marzycielka, optymistka z nutką pesymizmu, często zapominająca o ważnych rzeczach, po uszy zakochana w najwspanialszym mężczyźnie na świecie...

Zainteresowania - wszystko i jeszcze trochę, m.in. historia (głównie II wojna światowa, historia Rosji i państw Europy Wschodniej), fotografia, muzyka (rock, klasyczna, poezja śpiewana, alternatywna), harcerstwo, literatura, poezja, malarstwo, rzeźba, teatr, reżyseria, zoologia (kynologia, behawioryzm psi), ochrona przyrody, motoryzacja, broń, militaria, podróże! ...Czym się zajmuję?
Studiuję, pracuję, działam i oczywiście
- kocham!

O moich zdjęciach

Góry są moim domem, jeziora narkotykiem, bez którego nie umiem żyć, a praca ze zwierzętami i z ludźmi wyzwaniem i spełnieniem moich zawodowych marzeń. Od dawien dawna rozdarta jestem pomiędzy Polską, Włochami a Zieloną Wyspą; zatopiona w pięknych oczach pewnego mężczyzny, celtyckiej muzyce, historii, poezji i dwudziestoleciu międzywojennym.

Wszystkie zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób, które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i modyfikowania. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i podlega karze.

Dyskusje na forum

  • Wczoraj obejrzałam sobie chyba po raz setny "Skrzypka na dachu". Cudowny musical - chyba nigdy mi się nie znudzi :)

    Film » Co ostatnio widzieliście?

  • Moją miłość do Gwiezdnych Wojen podziela mój TŻ ;) Właśnie zakupiliśmy sobie rzutnik, ekran i inne bajery i zamierzamy zrobić sobie maraton. Te filmy nigdy chyba się nie znudzą ;)

    Film » Gwiezdne Wojny

Mój sprzęt fotograficzny

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wspomnienia, wspomnienia...

 

Powroty są trudne...

 

Stadnina koni w Michałowie :)

 

St. Patrick's Day!

 

Chcę tańczyć, chcę śpiewać...

 

Kot na punkcie kota

 

Grzech zaniechania? :D

 

Z Madohorą wspominamy tamte dni

 

Wszystkie wpisy