Photoblog.pl

Załóż konto

 

Agnes Ka

Agnes Ka, 28 lat

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.


Czym się zajmuję?
robie to co kocham ;-)

O moich zdjęciach

często są to moje inspiracje, często moje stylizacje, rzadziej ja.

Dyskusje na forum

  • tańczę bo to sprawia mi największą frajde;D będąc na scenie czuje sie jak małe dziecko;D po za tym taniec mnie uspokaja..i dodaje pewności siebie.. nie mówiąc już o tym jak działa na sylwetkę.. ja za (...)

    Taniec » Tańczę, bo...

Moje miejsca w sieci

Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis agulusia