>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 10 MARCA 2008 , exif
16
Dodano: 10 MARCA 2008

..>x

Oi

 

Myslę , że dziś nic nie musze pisać..

 

Oprócz..

 

 

 

 Stań!
Ale nie patrz,
Nie odwracaj głowy.
Masz dwoje pleców jak dwa czułe miecze.
Lecz są to również dwie lęku połowy,
Przez które klęska i kręgosłup ciecze.

 Stań!
Ale nie patrz.
Sennymi rękoma
Rozłam kołnierzyk, weź widnokrąg w siebie.
Widzisz te światła w niedosiężnych domach?
Tam ktoś cię czeka, ktoś unosi grzebień...

 Stój!
Ty masz słuchać.
Każdym skóry włoskiem,
Więc każdym nerwem nasłuchuj głębokim,
Jak z tyłu biją dzwony szekspirowskie,
Jak dziwnie śpiewnie dźwięczą moje kroki.

 Przejdą.
Przechodzień 
Cóż z ciebie zostawią?
Posąg ze soli, starca z ciężkim wzrokiem?
Tego, co przeżył już całą epokę?
Czy tylko durnia po zwykłej zabawie?

 

 

Pozdro dla wszystkich...:*:*

.....

Komentarze

~hniedak ladna bluza! bardzo! :):):)
11/03/2008 21:38:24
~paoolinqa35 Śliczna focia kochana:*:*:*
11/03/2008 20:42:09
~nimfica ta bluza jest urocza
11/03/2008 19:53:30
Użytkownik usunięty no tak jakoś...
to fochasz się czy ne? :P
11/03/2008 12:48:19
~kmadziuska jaka poza :D Misiu :D
11/03/2008 9:56:53
willturner Good
10/03/2008 22:46:53
~montmorency Heh... wiersz twojego autorstwa?? Niezły :)
10/03/2008 19:55:17

Informacje o agrafkamisia


Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35