>
na foto przyznaje sie jestem ja 
!!! tak wiem okropne no ale cóż !!!
hehe
dobra nie rozpisuje sie:
Pozdrawiam:*
Tą Panią co prowadzi te Pb:**
*:bardzo bardzo Pozdrawiam:*
bo ja Tą Pania Kocham:*
następnie
(:Tych co by Pozdrowila Aga:)
(:no i nie będe juz taki pozdrawiam wszytkich bez wyjatku:)
Inni zdjęcia: 2300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova2295-BUSKO ZDRÓJ, pow.buski manekin12294-JAKUBOWICE, pow. pińczowski manekin12292-BIDZINY, pow.opatowski. manekin12291-BOGUCICE DRUGIE, pow.pińczo manekin1ja ns352286-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin12285-NIEDŹWIEDNIK, pow.ząbkowick manekin1Przybyszewa do Pacewa bluebird11