>
^^Foto z Weroniką^^
Nie rozpisuję się ponieważ:
1. Brak weny
2. Brak czasu

3. Brak chęci...


Pozdrawiam tych co zawsze


K o m e n t o w a ć !
Buśka
***
Inni zdjęcia: cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35:) ns35