Photoblog.pl

Załóż konto

Taki tam mój mały świat. 

2015/04/15   

Dieta

« następne   poprzednie »
Dieta

Jak to zawsze się mówi... Święta, święta i po świętach.

Zrobiłam podejście do diety po raz drugi... Jeśli znowu się nie uda, mam postanowienie mocne - idę do profesjonalisty (dietetyka).

Mam nadzieję jednak, że sama sobie poradzę. Ćwiczę (narazie lekkie ćwiczenia, bo mam sporą nadwagę i nie chcę od razu się zrazić, bo moja kondycja woła o pomstę do nieba), zdrowo jem. Poprzednim razem zrobiłam to z pompą, wszystkim ogłosiłam, że jestem na diecie, katowałam się dietą Dukana, wiecznie chodziłam głodna, ćwiczenia też wybierałam takie, które mnie wykańczały. Koniecznie chciałam schudnąć dużo i szybko. Teraz moje nastawienie się zmieniło. Wolne chudnięcie = zdrowe chudnięcie i mała szansa na efekt jojo. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać.

 

Wyżej na zdjęciu świeżutka poduszka (poduszka, nie poszewka), która wyszła spod igły w mojej maszynie. Miała być trochę w starym stylu z dużą falbaną. Mnie osobiście się podoba :)

Mam pewien plan i pomysł na nowe projekty. Narazie siedzę cicho, bo nie wiem, czy podołam zadaniu, gdyż jest trochę trudne, aczkolwiek mogę zdradzić fakt, iż projekt będzie kierowany dla dzieci oraz zwierząt :)

W ogóle postanowiłam, że nowe rzeczy w moim sklepie będą specjalne i unikatowe. Dlaczego? A na przykład dlatego, że 10 % od ceny zostanie przekazane na schronisko dla zwierząt. Mniej zarobię, ale będę szczęśliwa, że te biedne zwierzęta też otrzymają coś od losu. W rozmowach z Panią dyrektor schroniska postanowiłyśmy, iż te 10 % będzie w formie karmy dla psów, czyli będę sobie prowadziła ewidencję i kupowała za te 10 % karmę dla psinek ze schroniska.

Jedyne, co muszę zrobić to porozmawiać z księgową, bo wydaje mi się, że trzeba będzie od tego odprowadzić podatek, więc tego typu kwestię muszę omówić, ale wydaje mi się, że to dobry pomysł.

Brak komentarzy

Najnowsze wpisy

Wpis agatam2908

 

Ha!

 

Dieta

 

Wesołych!

 

...

 

Róż + amarant

 

Wpis agatam2908

 

Yhyymm

 

Wszystkie wpisy