Photoblog.pl

Załóż konto

Changes 

2012/04/27   

Frustracja

« następne   poprzednie »
Frustracja

Każdy kolejny dzień życia na tym, nie oszukujmy się, popieprzonym świecie cholernie mocno utwierdza mnie w przekonaniu jacy naprawdę są ludzie. Fałszywi, zakłamani egoiści wyznaczający sobie hipokryzje za cel swojego żałosnego istnienia. Własne 'JA' stanowi dla nich centrum wszechświata do, którego 'łaskawie' dopuszczają innych ale tylko wtedy gdy widzą w tym osobiste korzyści. Gdy pojawia się ktoś kto może dać więcej natychmiast zapominają o tobie i tym co dla nich zrobiłeś po czym bez słowa odstawiają na bok.

 

Mówisz tak tylko dlatego, że nie potrafisz dobrać sobie przyjaciół albo po prostu masz pecha i trafiasz na złych ludzi - pomyśleli wszyscy.

 

Może i tak właśnie jest ale mam prawo wylać frustracje na swoim blogu i powiedzieć im ile są warci. Tak przy okazji, 0 to całkiem łaskawa ocena. Zresztą nie wymagałem wiele, nie wymagałem nic. Chciałem was tylko zobaczyć, porazmawiać po tych kilku miesiącach. Co w odpowiedzi...? ''Nie mogę, mam karę. Wiem, że wczoraj się umawialiśmy. Co? Nie wiem za co. Pa.'' 

 

 

...

 

 

 

Przeglądałem ostatnio photobloga pewnej niziutkej osóbki i wyciągnołem dwa wnioski:

Po pierwsze małe jest piękne, i nie wiem jak mogłem w to wątpić.

Po drugie przeszłości nie da się wymazać. Ja z Blanką próbujemy się jej pozbyć, wyrzec ale wiemy, że z góry jesteśmy skazani na porażkę bo wspomnienia już na zawsze pozostaną w nas i możemy być tylko za nie wdzięczni swoim starym towarzyszom bez względu na obecne relacje z nimi.

 

 

 

 

Długa notka. Przepraszam. Nikt się nie odzywa, nie było z kim pogadać.

 

 

 

 

 

P.S.

Blanka będzie zła, że tak tutaj ponarzekałem ale wiesz jak cię kocham więc...SHUT UP!!!! =*


photoblog.pl/xnikollx ; )

 

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 6with9.

Najnowsze wpisy

Frustracja

 

Mary Jane

 

Bezsenność

 

Let's go!