>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 23 STYCZNIA 2009 , exif
71
Dodano: 23 STYCZNIA 2009

Fotka z wycieczki Klasowej na Wysokie . xD

 

Niechce mi się ich wszystkich wymieniać. !

Mam ogólnie lenia .;)

.                    

 

xD     .

 

Marzenia rozwiane,
Marzenia rozbite,
Rozpadło sie wszystko......
Na części.
Zupełnie zginęło.
I dobrze.
Może to dobrze.
Marzenia zostały stracone.
Odeszły gdzieś w przestworza.
Ulotniły się.
Już ich nie ma.
Już nie........
Wszystko przepadło.
Wszystko już stracone.

Czy to już naprawde koniec marzeń???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

xD . Pa .;******.        C=  .

 

 

Komentarze

~MisialeK Ale jakis dobry fotograf byl xP
25/01/2009 13:07:27
~xdxdxklaudysxdxdx Ślicznie Skarbie.;***
UroczoO wyszłaś...xD

Proszę focie z dedykiem dla mnie.;***

Kocham Cię Najdroższa.;***
Tęsknie za Tobą.;***
Poozdroo.;***
BuZiaKi.;***;***
24/01/2009 10:06:05
elizusss Twoja klasa wymiata xDD ;**
23/01/2009 21:33:21
69martysia69 x ) .
23/01/2009 19:34:34

Informacje o 69martysia69


Inni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35