>
Fotka z wycieczki Klasowej na Wysokie . xD
Niechce mi się ich wszystkich wymieniać. !
Mam ogólnie lenia .;)
.
xD .
Marzenia rozwiane,
Marzenia rozbite,
Rozpadło sie wszystko......
Na części.
Zupełnie zginęło.
I dobrze.
Może to dobrze.
Marzenia zostały stracone.
Odeszły gdzieś w przestworza.
Ulotniły się.
Już ich nie ma.
Już nie........
Wszystko przepadło.
Wszystko już stracone.
Czy to już naprawde koniec marzeń???
xD . Pa .;******. C= .
Inni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35