>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 23 GRUDNIA 2008 , exif
60
Dodano: 23 GRUDNIA 2008

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dziecięce miny?
Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,
Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.
Zobacz za oknem, świat cały biały.
Już karp się smaży, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierką w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,
To wiatr ten sam, szumi nam miło.
Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia,
Niech ci się spełnią wszelkie marzenia,
A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku
Niesie ci radość w tym Nowym Roku.

 

 

 

xD.

życzy :

Martysia . ;***. !

Komentarze

~Doma Nie no Martys alke masz talent do rysowania choinek..ślicznitko^^
24/12/2008 12:56:17
~agusia Dużo szczęścia,spełnienia wszystkoch marzen, ale w odpowiedniej kolejnosci.;) tego jedynego i od niego wielkiej milosci, przyjaciol, ale tylko tych prawdziwych i oddanych życze JA.:P
Buziole.:*
.
.
24/12/2008 0:19:27
~ohnedichx3 nawzajem.:*
23/12/2008 15:46:41
yele ładne ;D
23/12/2008 15:15:48
malynafetamyna ,****
23/12/2008 15:13:40
a9i2k Ładnie. ;D
Wesołych. ;P
23/12/2008 15:13:35
gorzata23 Dzięki .
Wzajemnie ,.

Slicznie
23/12/2008 15:11:53
69martysia69 xD.
23/12/2008 15:10:41

Informacje o 69martysia69


Inni zdjęcia: ;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35:* pattusia91gdSpacer pattusia91gdZ kolegą ;) ns35;* ns35