Photoblog.pl

Załóż konto

MamaDwojki 

2022/07/03   

 

« następne   poprzednie »

Ostatni wpis się nie dodał. :/

Rzadko mam czas coś napisać czy komentować ale staram się być u Was regularnie.

Ja mam ostatnio w głowie istny armagedon. Zawiodłam się na tyłu osobach, że szok. Najbliższych. Chciałabym moc cofnąć czas o 5 lat. Zrobić inne rzeczy inaczej, podjąć inne decyzję a teraz muszę za to płacić. Cóż nie ja pierwsza nie ostatnia. Jednak prawda, że w obecnych czasach nie ufa się nikomu do końca.

Po za tym jakoś leci. Dzieci, dom i jak zawsze kupa roboty. A upały dokładają, że sił brak ale w końcu lato i musi tak być. Za zimno źle, że ciepło źle Nam nie dogodzi :)

My od wczoraj w domu, starsza z gorączką i miałam czekać w sumie do poniedziałku na Naszą pediatre, ale mimo, że nienawidzę jeździć na calodobowa opiekę, bo u Nas lekarz tu są okropni to wzięłam ja bo gorączka wysoka, ciężko zbic i szybko wraca. Mowie sytuacja sprzed roku identyczna więc pewnie gardło i się nie pomyliłam. Antybiotyk i siedzenie w domu bo słońce plus antybiotyk kiepskie polaczenie. Teraz czekać czy schemat sprzed roku się powtórzy czyli młodsza złapie od niej. Na szczęście starsza przyjmuje leki nie trzeba się prosić kombinować.

Mąż na rotacji wróci może popołudniu więc ja na 18 do kościoła dopiero. Bo tak to biorę dziewczynki ale dzisiaj wiadomo zostajemy w domu.

A Wasze plany niedzielne jakie:) ?

8 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 05/07/2022 23:02:52 z telefonu komórkowego
Kurcze gdzie nie spojrzeć to sypie się coś w relacjach z najbliższymi. Co się dzieje z tym światem:( przykre...
Nie tylko u Was nocna to porażka. Ale jak nie ma wyjścia... kochani zdrówka:**
Junior kaylaaa1309  - 03/07/2022 10:40:07 z telefonu komórkowego
Niestety tacy paskudni są ludzie w dzisiejszych czasach, ja mam tak samo, ale szkoda gadać... U nas jakiś dziwny wirus, bo była kilka dni gorączka i lekki katar, nic więcej wszystko czyste. Aktualnie odpoczywam, bo Marcelek jeszcze nie wstał, ale jak wstanie to standardowo rosołek, kawka i obiadek dziś w domu, a potem wyruszamy na moto piknik, który jest organizowany niedaleko nas, a wieczorkiem mają wpaść znajomi, także niedziela spokojna :) Oj te upały dają w kość, szczególnie mi w 8 miesiącu ciąży, ale damy radę :D
Junior 58kgmojemarzenie - 03/07/2022 12:34:34 z telefonu komórkowego
Teraz pełno czegoś. My niedawno miałyśmy wirusa żołądkowego i podejrzewam, że osłabił mała i mamy co mamy. To bawcie się świetnie:* a Twój bol znam, bo moja pierwsza córka z końca lipca (upały już od maja były wtedy:D tylko wtedy można było leżeć i nic nie robić:D ) druga z końca sierpnia a w domu szalona 2 latka mąż za granicą mama od lipca 2 msc w szpitalu więc samiutenkie ale dalam rade :) upały skończyły się w niedzielę kiedy jechałam stawić się na cc:)
Junior kaylaaa1309 - 03/07/2022 14:11:55 z telefonu komórkowego
O kurcze to faktycznie, podziwiam, jesteś silną kobietką! :* mój pierwszy ze stycznia, więc tyle że początek miałam w upale, ale praktycznie bez mdłości więc było spoko, ale teraz w drugiej początek był kiepski więc w sumie chyba wolę końcówkę w upale niż ten początek z mdłościami i upał :D dziękujemy, trzymajcie się :*
patusiax395  - 03/07/2022 11:18:34 z telefonu komórkowego
Ja też zawiozłam się na wielu osobach i w sumie moich nablizych dlatego myślę że jedyne rozwiązanie to się odciąć.. Mimo że to boli to tak będzie najlepiej. Ja zaraz się pakuję i niestety jadę do pracy :(
Junior 58kgmojemarzenie - 03/07/2022 12:31:03 z telefonu komórkowego
Dążymy jak możemy żeby iść na swoje i się odciąć:) bo nic innego nie zostało. Ojj niestety tak już jest jedni pracują jedni odpoczywają ale Ty chyba niedługo urlop :)?
patusiax395 - 03/07/2022 13:19:13 z telefonu komórkowego
Oby to szybko nastało.. I żebyście mieli już spokój od tych niewłaściwych ludzi. Tak za 2 tygodnie :*
cotidianae  - 03/07/2022 9:39:16 z telefonu komórkowego
Przykro czytać, że zawiodłaś się na ludziach. Trzeba wyciągnąć wnioski i iść przed siebie, nie mamy wpływu na zachowanie innych ;). Dużo zdrowia dla córci! Nasza niedziela to mszą w kościele, obiad u rodziny, a później, po południu będziemy testować nowe nabytki z Ikei i pojedziemy na wycieczkę rowerową :).

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy