Photoblog.pl

Załóż konto

MamaDwojki 

2022/04/14   

 

« następne   poprzednie »

Eh znowu długo mnie nie było. Ale brakuje mi czasu na wszystko. Moje dwie gwiazdy dają mi takie obroty, że wieczorem się kapie i padam jak mucha. Nie wiem co dzieje się na świecie u znajomych insta czy Facebook ogladam rzadko i to jeszcze wyrywkami.

Do tego jakieś katary, badania młodszej, pierwsza wizyta starszej u dentysty. Szczepienie młodszej, która wymęczona przy pobieraniu krwi chciała mi spod przychodni uciekać. Potem nie mogłyśmy dać sobie radę by zmierzyć, zważyć. Przy badaniu przez panią doktor nie mogłam jej utrzymać. To jest taki uparciuch.

Gotowi na święta? Ja nie mogę się z niczym wyrobić. W ciągu dnia z dziewczynkami za wiele nie zrobię i nadrabiam wieczorami. Chodzę zła i nie wyspana. Okres też na dniacha przyjść do tego. Dzisiaj w końcu miałam fryzjerkę. Zmieniłam kolor włosów. Bo czerwone się już znudziły. Teraz poszedł fiolet w ruch. Jak zawsze jestem mega zadowolona.

Po świętach muszę ogarnąć jakieś zakupy bo w maju czeka mnie komunia chrześnicy. Jeju dopiero była taka malutka jak moje dziewczyny. Ehhh się człowiek starzeje.

Jak spędzacie święta? My śniadanie w domku. Potem obiad u teściowej. I potem pewnie odwiedzi nas siostra moja. A w drugi dzień jak nie zasypie drogi (u nas ma być zimowo) to wybierzemy się my do nich pewnie. O ile dziewczynki będą też zdrowe bo przeważnie bywało na święta inaczej. Ale może w końcu w tym roku będzie spokojniej.

Pewnie się już nie odezwę więc życzę Wam spokojnych i zdrowych Świat:*

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 06/05/2022 0:03:13 z telefonu komórkowego
Miałaś wesoło w tej przychodni. Ile to człowiek musi ogarnąć to nie dziwne że później pada
kasia0002  - 15/04/2022 8:15:04 z telefonu komórkowego
My pierwsze święta Wielkanocne z Polusia spędzamy w domu a to z jedna babcia a potem do dziadków. Wesołych Świąt i dużo siły. Przy jednej jest co robić a dopiero przy dwóch :D

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy