Photoblog.pl

Załóż konto

MamaDwojki 

2022/03/18   

 

« następne   poprzednie »

Dlatego chcę już lato :)

Ostatni czas jest dla mnie bardzo trudny. Zmęczenie plus pewne sytuacje rodzinne to złe połączenie. Zastanawiam się jak to jest, że już tyle razy dałam się tak oszukać to jednak moje zbyt dobre serce nie wychodzi mi na dobre. Zawiodłam się totalnie na kimś za kogo niedawno bym ręczył, że nigdy mi czegoś takiego nie wywinie a jednak. Trzeba liczyć na siebie, podnieść głowę i dawać rade. Mam wsparcie w mężu i córkach więc mam dla kogo walczyć.

Wczoraj w końcu zrobiłam badania starszej córce które czekały od początku roku bo albo chorowała albo katary albo ja chorowałam albo nie miałam jak zabrać jej bo młodsza nie miała z kim zostać. Ja tak przeżywałam a Ona była taka dzielna. Trzymałyśmy my ją we dwie plus pani pobierająca krew a ona ani nie drgnęła. Ani jedna łza nie poleciała. W przyszłym tygodniu jak zdrowie dopisze będzie starsza mieć badania bo miną 2 tygodnie od choroby. W środę ja zaszczepić chce. O ile będzie wolny termin. W poniedziałek mam dentystę i teleporade na konsultacje wyników starszej jednak chyba wyniki w normie bo pani doktor pewnie kazała by nam przyjechać na wizytę jeśli byłoby coś nie tak. A wie, że mamy do niej kawałek więc na pewno nie chce nas gonić jeśli nie ma potrzeby. Oj ulżyło mi bo badań miałyśmy kupę oprócz morfologi rozszerzonej mocz plus cukier plus hormony tarczycyc. Ja w poniedziałek mam dentyste z rana. I muszę dzwonić do swojego rodzinnego i badania dla siebie ciekawe czy mi wypisze bez problemu bo jeśli nie to zmieniam przychodnie. Muszę znaleźć sobie psychologa na pewno. Ale to już powoli bo kupa kasy idzie na dentystę. A wiadomo na NFZ nie ma co liczyć.

Jakie plany na weekend ? My jutro w domu. Sobota dzień mopa :D mąż pracuje. W niedzielę skoczymy na kawę do teściowej i może jeszcze coś ale to zależy od drzemki młodszej co jeszcze :)

Dają mi ostatnio dziewczyny do wiwatu oj daja. Młodsza biję gryzie skubie starsza. Starsza już traci cierpliwość i zdarzy się jej oddać. Na spacerach czasem nie wiem gdzie patrzeć:) ale ważne że zdrowe. :)

Miłego weekendu :*

3 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 28/03/2022 22:05:28 z telefonu komórkowego
Ja też mam takie etapy :D
U Nas też etap badań profilaktycznych. Trzeba raz na rok.
Zdrówka życzę wszystkim
Junior kaylaaa1309  - 19/03/2022 14:55:09 z telefonu komórkowego
Oj mam to samo, za dobre serce :/ jakieś te dzieci twarde teraz, mój tak samo ostatnio na badaniach nic kompletnie ani jednej łzy tylko delikatnie się skrzywił, a spodziewałam się gorszej reakcji :D właśnie, dobrze że zdrowe :*
Junior 58kgmojemarzenie - 20/03/2022 14:55:34 z telefonu komórkowego
Ojj czasem to my się niepotrzebnie stresujemy bo Nasze dzieciaki taki dzielne :) :*

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy