Photoblog.pl

Załóż konto

MamaDwojki 

2022/02/21   

 

« następne   poprzednie »

Zdj jeszcze z wakacji.

Wesele i po weselu. Było w porządku. Rodzina z tej strony to akurat najlepiej na zdjęciu:) ale kuzyna bardzo lubię więc na wesele poszłam. A, że nienawidzę fałszu i obłudy to tego unikałam. Nie będę się szczerzyć i uśmiechać do kogoś tylko ze względu na to, że tak wypada bo najbliższy rodzina. A widziałam się z kimś ostatni raz na pogrzebie mojego taty ponad 2 lata temu. Te relacje zawsze takie były więc nie jestem rozczarowana. Zjedliśmy, mąż coś wypił ją pojadłam, mała się ucieszyła. Byliśmy do coś po północy bo mama dzwoniła, że młodsza nie śpi. Więc obowiązki rodzicielskie wezwały:) i tak w domu mieliśmy jeszcze imprezę do 3 z młodsza córka:) wczorajszy dzień z braku snu ciężki ale cóż zrobić;)

Obecnie siedzę z moimi dziewczynami i córka siostry. Bo siostra pojechała z mamą do lekarza. Póki co bawią się bez wojen ale tak pięknie nie będzie cały czas na pewno :D muszę jakiś obiad ogarnąć. Sprzątać nie mam po co narazie haha.

Dowiedziałam się, że nasza bliska znajoma ma raka piersi. I ciągle nie mogę dojść do siebie. Starsza tylko 2 lata odemnie. Dwójka dzieci w podobnym wieku jak moje dziewczyny. Smutno bardzo ale wierzę, że to pokona. Musimy z całą paczka się dowiedzieć co i jak u nich, czego potrzebują i jakoś pomóc. Dość długo nikomu nie mówili o tym.

Sytuacja z Rosją coraz bardziej się nakręca. Chyba wszyscy o tym myślą jak się to rozwiąże bo strach.

Jak Wasz poniedziałek?

Spokojnego tygodnia Wam życzę:*

7 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 22/02/2022 21:39:24 z telefonu komórkowego
O to fajnie że mimo wszystko oderwałaś się od codzienności.
Kurcze ten rak to taka podstępna i okrutna choroba. Ale oby pokonała go. Ma dla kogo żyć
Junior 58kgmojemarzenie - 22/02/2022 22:02:54 z telefonu komórkowego
Niestety ale dochodzą do Nas coraz gorsze info o jej stanie :( a ja nie mogę przetrawić sobie tego jakie to okrutne :(
inezz18 - 22/02/2022 22:06:20 z telefonu komórkowego
Pozostaje się modlić. To okropne ale nie ma nq to wpływu. Wszystko w rękach Boga i lekarzy. Dlatego ja uznałam że nie ma to tamto i raz do roku badać siebie i cała rodzine. Ja przebadana dziś wzięłam skierowanie na badania dzieci i w następnym tygodniu badam. Nie przyjemne ale konieczne
cotidianae  - 21/02/2022 12:50:58
Niestety choroba nie wybiera i profilaktyka to podstawa. Dużo zdrówka dla koleżanki! U mnie pełen relaks przez cały tydzień - uroki ferii zimowych ;).
Junior 58kgmojemarzenie - 21/02/2022 19:45:01 z telefonu komórkowego
Tu nawet profilaktyka nie pomogła. Wszystki poszło szybko. :( dziękuję bardzo :* a Wam życzę dużo odpoczynku i relaksu :)
patusiax395  - 21/02/2022 13:09:29 z telefonu komórkowego
A wez masz rację z rodziną najlepiej to na zdjęciu.
Ja już powiedizalam, że jak będę brać ślub to robię tylko skromny dla najbliższych :) nie będę robić wielkiego wesela i tracic tyle pieniędzy.. Na kogoś kto przyjdzie i obgada i tak. Wszyscy są tacy fałszywi. Dużo, zdrówka dla koleżanki
Ty też trzymaj się zdrowo :*
Junior 58kgmojemarzenie - 21/02/2022 19:44:03 z telefonu komórkowego
Możesz podesłać mi hasło do Ciebie ? :) miałam taki ślub i ani razu nie żałowałam. Do tego poszliśmy z mężem po rozum i dla oczywiście byli rodzice moi, mama męża, moje rodzeństwo moi chrzestni, męża chrzestni i moja daleko ciocia i jej dzieci z rodzinami. Bo dla Nas to Oni byli bliscy bardziej niż bliska rodzina z którą widujemy się głównie na ślubach czy pogrzebach a raczej na tym drugim bo ja na śluby w tamtą stronę rodziny nie chodzę. Teraz poszłam bo akurat z tym kuzynem mamy spoko relacje. A reszta szkoda gadać. co nie obeszlo się bez komentarza pewnych osób ale ja mam to gdzieś:)

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy