Photoblog.pl

Załóż konto

 

2021/01/31   

 

« następne   poprzednie »

Wiecie co? Szlak mnie już trafia. Moja mama powoli umiera tak właśnie tak jest. A ja nie mogę znaleźć pomocy, nawet spróbować jej pomóc, bo w moim powiecie nie ma oddziału kardiologi. Jest niedaleko, ale nie ma miejsc bo część przekształcili na covid a my nie jesteśmy z tego rejonu. W sumie to nigdzie nie ma miejsc. Serce mi pęka patrząc jak się męczy. Serce mi pęka, że nie mogę nic zrobić jak widzę, że Ona z dnia na dzień jest coraz słabsza. Już powoli obojętnieje. Ciężko żyć ze świadomością, że śmierć nadchodzi. Już drugi raz taka właśnie powolna śmierć zabrała mi tatę. Też stawałam na głowie, ale wtedy nie dało się zrobić nic niestety. A teraz nawet nie wiem czy można, bo nikt nie chce mi powiedzieć. Będą decydować na kardiologii ale my tam mamy termin dopiero na 21 kwietnia. Już nawet łez mi brakuje.

Muszę się trzymać w dzień dla dzieci. Dla mamy bo ona nie wie, że jest aż tak źle. Muszę żyć niby normalnie, ale daleko do normalności.

Dzieci wstają pomiędzy 5 a 6. Ja wieczorem zasnąć nie mogę więc tak spiw po 3 godz. W dzień wiadomo ciągle cos do roboty. W tamt tyg zepsuła się zmywarka w tym ekspres do kawy. Zmywarka nie do naprawy bo nie ma takiej rzeczy do niej w Polsce. Wczoraj brat kupił mi nową w sumie mi na chwilę bo ja i tak w końcu pójdę na swoje a jemu zostanie. Do ekspresu muszę kogoś poszukać bo już nie mogę wytrzymać bez mojej kawki. Dzisiaj mamy gości na obiad, siostra mamy z mężem. Fajnie bo dawno ich nie widziałam, ale jestem tak nie wyspana, że nic mi się nie chce.

Dziękuję Bogu, że mąż w Polsce. I tak póki co jest bezrobotnym. Jego szef przeszedł samego siebie ale cóż mój mąż i tak ma pomysł co dalej więc się nie martwimy tym.

Życzę Wam spokojnej i pięknej niedzieli :*

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
Photoblog.PRO notlast  - 03/02/2021 8:16:10 z telefonu komórkowego
Bardzo mi przykro, może jeszcze się zwolni jakiś wcześniejszy termin?
Spróbuj się wyspać, polecam melatoninę w tabletkach na spanie. Póki nie byłam w ciąży brałam codziennie, to bezpieczny suplement :)

Trzymajcie się!

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy