Photoblog.pl

Załóż konto

 

2021/01/17   

 

« następne   poprzednie »

W końcu taka zima jaka powinna być!

Nie odzywam się, bo nie mam kiedy. Tyle razy pisałam, ale zasypiałam w trakcie.

Nowy Rok, który miałam nadzieję coś zmieni na lepsze. A następny, który zaczął się źle. Ostatnio odstawiając mamę na SOR z siostrą ze skierowaniem od lekarza na już zastanawiałyśmy się czy ja jeszcze zobaczymy. Serio raz, że gdyby wyszedł jej dodatni test to od razu byłaby podłączona pod respirator taka miała saturacje. Na szczęście nie wyszedł jej, ale dalej nie wiadomo co jest nie tak. Mamę od lipca leczą na chorobę, którą nie mają potwierdzona badaniami. W ogóle to jest śmiech na sali co się dzieje... A ja już sama nie wiem gdzie się udać i szukać pomocy. Niby we wtorek mają ja wypisać, ale no dalej nie wiedząc co jest.

Starsza córka dzisiaj skończyła antybiotyk. I mam nadzieję, że już dalej nie będzie potrzebować. Jest hak piękna zima a my siedziałyśmy cały tydz w domu.

Ja w ostatnim czasie nawet na zakupy nie wychodziłam tylko dom dzieci, pranie, gotowanie, sprzątanie, przebieranie, karmienie. Serio dzisiaj mówię do męża, że niedługo stracę ko tak z normalnością.

Postanowiłam, że w końcu wybierzemy się do kuzynki, która weszła do nowego domu. Całkiem fajnie było, taka odskocznia. Mała spała prawie całą wizytę, starsza bawiła się z dzieciakami kuzynki. Trochę lepiej mi się w głowie zrobiło.

Ale witaj od jutra szara codzienność.

Jak Wasz Nowy Rok?

 

1 komentarz
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
patusiax395  - 18/01/2021 0:02:16 z telefonu komórkowego
Piękna zima! <3
ahhh to nieciekawie zaczol sie rok... Mam nadzieję,ze wszystko sie ułoży i dowiecie sie w końcu co jest waszej mamie. Duzo zdrówka dla niej i dla Was :*

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy