Photoblog.pl

Załóż konto

 

2020/09/18   

 

« następne   poprzednie »

Dzieci śpią ja właśnie się położyłam i postanowiłam coś naskrobać choć oczy same się zamykają :) mąż na dole w salonie z moim kuzynem grają na konsoli.

U Nas ucieka szybko dzień za dniem. Mała w poniedziałek skończy 4 tygodnie. Mąż już wraca za granicę. Ogólnie będzie ciężki czas bo przyzwyczaiła się do taty i wszystko tata. Do tego brat miał 2 tygodnie urlopu i ciągle byli koło domu bo ocieplali dom. A tak zostanę jej tylko ja i moja mama choć nie wiadomo bo ostatnio na kontroli lekarka stwierdziła, że zobaczy jak wyjdą wyniki i czy nie będzie musiała wrócić na oddział. Szczerze? Już mam dość. Dalej konkretnie nic nie wiemy. A mama nadal kiepsko się czuje.

Mała grzeczna choć są różne dni. Starsza siostra dumna tylko by tuliła i całowała mała :) ale czasem ciężko wszystko ogarnąć. Karmimy się butelka bo chcący narobić pokarmu musiałabym siedzieć z nią cały czas na cycku. A nie da się. Zresztą mała słabo przybierała a na butli pięknie przybiera :)

Ogólnie wiele rzeczy przytłacza, męczy, ludzie zawodzą i ciągle coś... Czasem już mam dość. Ale podnoszę głowę i dzień za dniem ucieka w końcu mam dla kogo podnieść głowę. Choć psychika siada.

Nie napisałam nic ciekawego ale dałam znać że jakoś żyjemy. Teraz pewnie moment zasnę.

Życzę Wam udanego weekendu :* trzymajcie się zdrowo :)

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
inezz18  - 19/09/2020 22:23:34 z telefonu komórkowego
Kochana gratulacje! Jaka slodycz :*:*:*;* dużo zdrówka i sił dla Was. Trzymajcie się cieplutko :*
totylkomartusia  - 19/09/2020 10:59:40 z telefonu komórkowego
Jestem z Ciebie dumna i podziwiam Cię. A i gratulacje dla Was,niech się zdrowo dziewczyna ma. Najlepiej Wy wszystkie. :D A Ty jak najszybciej wracaj do pełni zdrowia i siły. Jakoś umknął mi Twój poprzedni wpis. Blog ostatnio dłuższy czas już nie wyświetla bieżąco dodanych.

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy