Photoblog.pl

Załóż konto

 

2019/01/10   

 

« następne   poprzednie »

Taka piękna zima

Tyle razy już zaczynałam pisać notkę, ale zasypialam. Jestem zmęczona okropnie, bo moje dziecko albo przechodzi jakiś skok, albo idą te zęby, które pani doktor widziała już 2 miesiące temu. Jest taką maruda, że szok. Ciagle źle, a zabawa fajna na 10 minut. Na szczęście nie jestem sama, to mam czas zjeść czy nawet do łazienki iść. No nic byle była zdrowa a ze wszystkim damy radę :) po za tym jedna rzecz która doprowadza mnie do szału... Ale w końcu powiem albo a albo b i będzie koniec mojego dobrego serca, bo każdego cierpliwość ma granice. Po za tym jutro czeka mnie dentysta mam nadzieję, że wyrwie mi tego zęba i będę mieć to już z głowy. I nie zmasakruje mnie strasznie, bo muszę jakoś żyć, dać radę mała się zająć itd...

Czeka mnie trudna decyzja a mianowicie co w lipcu czy powrót do pracy czy zostaje w domu. Powiem tak na obecną chwilę jeżeli mama będzie zdrowa to wróciła bym do pracy może nie na pełen wymiar ale wrocilabym. Zresztą jak to szefowa stwierdziła bardzo by chciała bym wróciła i możemy się dogadać co do dni czy godzin pracy, bo wie jak ciężko takie małe dziecko zostawić. Zobaczymy jak to będzie jeszcze.

Uwielbiam to ciszę wieczorna w domu. Mała oddycha spokojnie przez sen w łóżeczku. Mąż obok mnie śpi w najlepsze a ja za chwilę idę zrobić butelke małej, bo za kilka minut otworzy oczy jak zawsze :) zje i śpi dalej :) więc wtedy ja się kładę i nie mija minuta jak pewnie śpię :) tyle dobrego, że nie mam czasu i sił przed snem się zamartwiac jak dawniej :)

Pozdrawiam Was cieplutko :* macie jakieś plany na weekend? :)

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika 58kgmojemarzenie.
cotidianae  - 11/01/2019 17:43:30
Życzę dużo siły :*. Na pewno sobie we wszystkim poradzisz - my kobiety jesteśmy wyjątkowo silne! Mój główny plan na weekend to regeneracja :D.
Photoblog.PRO inezz18  - 10/01/2019 23:08:24 z Android
Powodzenia u dentysty :/ może się uda z tą pracą jeszcze jak szefowa jest ugodowa to fajnie :)
Plany jako takie :)

Najnowsze wpisy

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wpis 58kgmojemarzenie

 

Wszystkie wpisy