Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 14 WRZEśNIA 2018 , exif
Wyświetleń: 2080

Hej :)

Nie wiem czemu, ale dziś pomyślałam, że coś tutaj napiszę. Nie wiem też, czy będę tutaj częściej zaglądać, ale może... ;)

 

Oddałam ostatnio promotorce do sprawdzenia już całą pracę magisterską. Dzisiaj byłam na jej omówieniu i jest trochę do poprawy, bo chyba jednak muszę pozmieniać kolejność niektórych rozdziałów. Myślę, że rzeczywiście może wyjść to lepiej, ale zobaczymy ;)

 

Co u mnie nowego? Praktycznie nic. Ostatnio więcej pracuję. Ciągle chodzę na pole dance i czuję, że idzie mi coraz lepiej. Zauważam, że mam więcej siły i cięższe figury wykonuję. Chcę tylko jeszcze w końcu coś zrobić w kierunku ćwiczenia i kombinowania combosów samodzielnie. Muszę się zmobilizować i zacząć chodzić gdzieś na otwartą salę. Czemu nie mogę mieć rurki w domu ;(( Teraz też niestety nam w szkole pomieszali grupy i jakoś nie wiem, w której się odnaleźć.

 

Ojej, chciałabym opisać Wam trochę moje wakacje, ale jak zwykle usiadłam do tej notki w nocy, a jutro wstaję pracować, więc może jutro lub w weekend spróbuję coś tutaj napisać. Może też będzie lepiej, gdy zrobię to wstawiając zdjęcia z wakacji? ;)

 

Więc na razie tyle ode mnie.

Pozdrawiam i dobranoc :)

 

P.S. Więcej co u mnie zobaczycie na moim Instagramie, który mam w linkach po prawej stronie na dole ;)