photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 PAŹDZIERNIKA 2023

Powinnam się cieszyć, być zadowolona, czy coś.

Niestety nie.

Ostatnio jest zdecydowanie więcej tych złych dni.

 

Nie przedłużyli mi w pracy umowy, nie stety ukraińcy wychodzą taniej, urząd pracy nie zapewni mi zasiłku dla bezrobotnych pomimo ciągłości pracy przez 4 lata...bo moja pensja nie była nawet najniższą krajową ( przypominam że mój pełny etat potrafił wynosic 240 h miesięcznie), nigdzie nie mogę znaleźć pracy bo nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem. Tak mi powiedzieli w Kauflandzie... gdy chciałam wykładać towar. Ze moje wykształcenie jest za wysokie i mają innych kandydatów bardziej pasujących na to stanowisko.

Czuje się jak gówno.

Poświęciłam 6 lat nauki , 4 pracy , że nie wspomnę o czasie wolnym który również czasami poświęcałam na ratowanie życia.ale nikogo to nie obchodzi.

Jeszcze muszę słuchać w domu jaka to beznadziejna nie jestem. Ze zmarnowałam sobie życie i takie tam.

Postanowiłam wrócić do grafiki komputerowej, wczoraj wysiadł mi komp. Podczas aktualizacji windows zadzyfrowal mi dysk i nic nie mogę zrobić. Poprostu wspaniale. Od 9 dni męczy mnie migrena - ale przecież wymyślam, bo ja nie wiem jak głowa potrafi boleć.

 

Z jednej strony w końcu ruszyły przygotowania do ślubu, na które nie mogłam się doczekać. A z drugiej strony... są dni że chciałabym się rano nie obudzić.

Ciekawe jak bardzo wtedy rodzice byliby mną rozczarowani..

Informacje o 3butta


Inni zdjęcia: Kino Andrzeja Wajdy wittchen3Reunion. matt9Krokusy :) photoslove25Wracam. juliettka7901.03.2024 r. refleksjekoziorowskiejGrzejniczek misteryoflifeArtemisia Gentileschi locomotivPiękna koniectajemnicXyz fuckit229629.02.2024 r. refleksjekoziorowskiej