Photoblog.pl

Załóż konto

palą się podeszwy w najkach. 
zapisz

Wpis 155cm

Wpis 155cm
introwertyczna chęć mówienia "wszystko dobrze" gdy nie masz energii społecznej aby wyjaśnić co dokładnie czujesz i co dzieje się w twoim życiu

Wpis 155cm
nie ma nic ważniejszego, niż edukacja. Jeśli wyobrazisz sobie kogoś, kto spędza dni na kanapie, nie dba o siebie, podejmuje fatalne decyzje finansowe i żyje jak automat, to możesz powiedzieć, że rozwiązaniem jego problemów byłaby walizka z milionem dolarów. Jednak moim zdaniem to tylko chwilowe rozwiązanie. Nie zmieniając swoich priorytetów i nie ucząc się podejmowania lepszych decyzji, jest tylko kwestią czasu, kiedy ta osoba wróci do punktu wyjścia. Do tej swojej kanapy, zaniedbania i nieprzemyślanych wyborów. Dokładnie tak samo jest z relacjami. Żyjemy w takich czasach, że coraz mniej osób ma dobre wzory tego, jak z kimś być. Mamy więcej aplikacji do komunikacji, niż umiejętności rozmowy. Wiele osób notorycznie ładuje się w relacje, które są więcej niż przyjaźnią, ale mniej niż związkiem. Dostają sprzeczne sygnały i nie wiedzą jak je interpretować, albo wchodzą w związki, które po krótkiej fazie oszołomienia, stają się jak zdjęcie skserowane zbyt wiele razy. W tej sytuacji ludzie lubią sobie powtarzać, że 'wystarczy spotkać odpowiednią osobę'. Dla mnie jest to jednak odpowiednik miliona dolarów w walizce. Wystarczy na chwilę. Żeby poczuć realną zmianę, musisz zmienić to, jak podchodzisz do relacji, jak wybierasz inne osoby, jak budujesz związki i co w nich robisz.

Wpis 155cm
tak ważne jest to kto nas otacza. i kto czasem popchnie nas i powie zrób. po prostu zrób.

Wpis 155cm

 

 

7 rzeczy o których musisz pamiętać każdego dnia

 

 

1. za nikim nie biegaj.

2. nikogo nie błagaj, żeby z Tobą został.

3. znaj swoją wartość.

4. zadbaj o to, żeby zawsze mieć czas dla bliskich CI osób

5. zaakceptuj to czego nie możesz zmienić.

6. zostaw to co nie jest CI pisane.

7. pokochaj siebie.

Wpis 155cm

Wpis 155cm

Wpis 155cm

 

 

 

Wpis 155cm

 

 

Przyjaźń to coś więcej niż słowa.. więcej niż tysiąc słów a nawet milion. Przyjaźń to uczucie większe niż miłość. To uczucie, które pozwala nam być sobą jednocześnie nicczego nie tracąc. zatem przyjaciel jest jak rodzeństwo. nawet więcej. bo rodzeństwo mamy z 'z przymusu' a przyjaciela wybieramy sobie sami na długie, długie lata.. aż do śmierci. Przyjaciel to osoba przy której możesz być tak głupi jak tylko zechcesz a on będzie starał się przebić Twoją głupotę. To osoba, przy której możesz być tak niekulturalny jak tylko zapragniesz a on i tak będzie udawał 100 razy bardziej niewychowanego niż Ty. To ktoś przy kim nie musisz nikogo udawać, ktoś kto zawsze Ci pomoże, osoba przy której czujesz się najlepiej, ktoś kto kopnie cię w dupę gdy będziesz się czegoś obawiał, ktoś kto będzie zawsze przy Tobie gdy będzie źle. 

Wpis 155cm

 

 

wczoraj usłyszałam: "mierzysz się z pewnymi rzeczami w swoim życiu. I dopóki tego nie przejdziesz... nie będziesz mogła zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Jak tylko przez to przejdziesz cofniesz się i powiesz: teraz już rozumiem dlaczego potrzebowałam tej lekcji. Na początku tego nie mogłaś zrozumieć, ale jak tylko przez to przeszłaś... uświadomiłaś sobie, że to było przygotowanie na większe i lepsze rzeczy. Jeśli całe Twoje życie wypełnione by było łzami i cierpieniem, ale na końcu swojego życia... ocaliłabyś czyjeś życie... To czy Twoje życie miałoby wartość? Czy cierpienie byłoby warte tego... ze mogłaś kogoś uratować? Każda trudność sprawia, że się rozwijasz. Każde cierpienie. Nawet jeśli tego nie lubisz.. prowadzi do rozwoju. który jest możliwy tylko w ciężkich warunkach. Kluczem jest to jak wykorzystujemy nasz ból. Cierpienie nas zmienia, złamane serce, strata, rozczarowanie. Nie pozostajemy tacy sami. Żadna rzecz w Twoim życiu nie dzieje się bez powodu."

Wpis 155cm

 

 

Czas być samolubnym. Czas pomyśleć przede wszystkim o sobie, by móc myśleć o innych.

Bo życie staje się coraz ważniejsze, kiedy coraz bardziej ono ucieka.

Wpis 155cm

 

 

"Gdy czyta się różne smutne historie łatwo jest sobie wyobrazić, że bohatersko stawiamy czoło trudnością,

znacznie trudniej jest poradzić sobie z nieszczęściem, które naprawdę nas dotyka"

Wpis 155cm

 

 

wszystko co się dzieje, dzieję się po to abyśmy coś: ZOBACZYLI, DOCENILI, ZMIENILI.

Wpis 155cm
dzień dobry.

Wpis 155cm

 

To czy ktoś z kimś jest czy nie, to nie synonim sukcesu życiowego. Sens życia nie sprowadza się do tego, żeby składać z kimś palce w kształt serca i wrzucać zdjęcia na instagram z hashtagiem relationshipgoals. Jasne, to jest super, ale brak kogoś nie sprawia, że jego życie traci wartość.

 

Jesteśmy kimś znacznie więcej niż swoim statusem relacji na facebooku. Bycie z kimś jest często chwilowe, podczas gdy życie jest znacznie bogatsze. Jest w nim jeszcze rozwój, tworzenie firm i udzielanie się społecznie, przyjaźnie, momenty, w których zatyka ci dech w piersiach, ale jeśli to wszystko ignorujesz i pytasz wyłącznie o czyjś związek, to pokazujesz, że masz to gdzieś. A dla kogo ma to być ważne, jeśli nie dla najbliższych?

 

 

 

 

// ostatnio moje życie zaskakuje mnie każdego dnia.

Wyświetlanie archiwum

Wpisy Mozaika

Filtruj wpisy