Photoblog.pl

Załóż konto

palą się podeszwy w najkach. 
zapisz

Wyświetleń: 153

 

 

Jak się nad tym zastanowisz, to ludzie odrzucają się sami bez przerwy. Opierają się na wyssanych z palca założeniach, których nie sprawdzają.

 

Przedsiębiorcy zamiast testować pomysły, często już wcześniej są przekonani, że coś wyjdzie, a coś innego nie. 'To działa u konkurencji, ale ja mam inną grupę docelową'. Taa.

 

Faceci sami sobie dają więcej koszy, niż kiedykolwiek mogliby dostać od kobiet. Jeszcze zanim podejdą, mówią sobie, że nie mają szans. Że ta dziewczyna na pewno chce kogoś innego. Że są za niscy, za mało zabawni, za mało wygadani.

 

Tysiące ludzi buduje związki, w których nie może być sobą, bo trzeba się komuś przypodobać. Skazują się na to, żeby iść przez kolejne lata z wciągniętym brzuchem, chociaż często nawet nie wiedzą, czy ten brzuch jest dla kogoś taki ważny. Najpierw się wzajemnie oszukują, a później dziwią się, że są oszukani.

 

 

I wiecie co? Nigdy tego nie rozumiałam. Być może dlatego, że dobrych kilkanaście lat temu usłyszałem historię, którą na pewno słyszy każdy, kto uczy się sprzedaży. Opowiada ona o kliencie z brzuszkiem i wąsem, którego nikt nie chce obsłużyć, bo zakłada, że nie ma pieniędzy. W końcu jakiś sprzedawca do niego podchodzi, robi prezentację, a ten niepozorny klient wykłada na ladę (albo przez terminal płatniczy) ogromne pieniądze.

 

 

Morał jest z tego taki, że nigdy nie wiesz kim jest druga osoba. Nie wiesz, czego tak naprawdę chce. Nie wiesz co chce kupić i na co ją stać. Nic nie wiesz, więc najlepsze co możesz zrobić, to pokazać co masz i pozwolić jej zdecydować.

Info

Użytkownik 155cm
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.