Photoblog.pl

Załóż konto

palą się podeszwy w najkach. 
zapisz

Wyświetleń: 47

Podróbki? 

W sieci jest tego mnóstwo. Podróbki butów Nike, podróbki torebek Gucci, podróbki ciuchów Versace, podróbki perfum Creeda. Ludzie chętnie to kupują.

Po to żeby inni myśleli, że są bogatsi, bardziej przebojowi, że mają sukces. W rzeczywistości jest to fejk za fejkiem. A ta tęsknota za podróbami, a właściwie tęsknota za pozorami, przenosi się na wszelkie strefy życia.

 

Łącznie z relacjami. Coś co się zaczyna od fejku, zazwyczaj kończy się też fejkiem. Udawanym związkiem, udawaną miłością, udawanym zaangażowaniem.

 

Musisz się wyprostować. Być dumnym z siebie

 

Tyle, że kiedy przychodzi do dojrzałych emocjonalnie ludzi nie cenią oni fejków, tylko szczerość.

 

Nie zawierają ze sobą związków, aby podbić swoją atrakcyjność towarzyską, tylko po to, aby mieć obok siebie kogoś kto będzie ich wspierał. I kogo oni chcą wspierać. Z kim pobyt jest dla nich przyjemnością. Które są integralne pod względem celów, myśli i słów. Czyli mówią to, co myślą. Robią to, co mówią. Związek to akceptacja. Albo kogoś akceptujesz i budujecie razem coś nowego z tego co obydwoje przynieśliście, albo nie. Na tym właśnie polega dojrzałość.

 

I zgodzę się, dojrzałość w dzisiejszym świecie jest luksusem. Bardzo trudno jest w zalewie podróbek opanować w sobie chęć posiadania kolejnej i zadowolić się czymś, co jest prawdziwe. Ale czasami warto zapłacić więcej. 

Info

Użytkownik 155cm
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.