Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 4 MARCA 2018 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 666

 

 

 

Tyle zawiści wszędzie...

Ale My na przekór robimy swoje ;)

A wy... No cóż ...

 

Dobranoc ;*

 

 

 

 

 

gosiija Jakaś Ty seksowna ^^ Dekolt piękny!

A co do zawiści, no cóż... im Tobie lepiej, tym innym gorzej. :) Cudza zawiść czasami może też połechtać nasze ego :P

04/03/2018 23:57:18
Zobacz wszystkie odpowiedzi: 6
gosiija Sytuacja z kwiatami i czepianie się tego to żal nr 1 :D Wiadomo, są kwiatki, cieszą one to chcesz się tym pochwalić- co w tym złego? Dla mnie to takie naturalne. W ogóle jakieś chore dla mnie jest czepianie się osób co chcą się tak najnormalniej w świecie czymś pochwalić, co ich cieszy- czy to drobnostką czy czymś większym. Ja nigdy nie widziałam w tym nic negatywnego, nie razi mnie to, a wiele osób uważa to za coś negatywnego- chwalenie się. A co już nie można? Każdy lubi się czymś pochwalić, no już bez przesadyzmu. Sytuacja nr 2 z kawą- i tutaj już zaglądanie do cudzego portfela. Nie jest to kasa osób hejtujących, więc gófno im do tego na co wydajesz pieniądze. A przykład, że wiele osób nie ma co jeść- no cóż, taki już jest brutalny ten świat. Ty i Twoja kawa tego nie zmieni. Tekst, że jesteś gruba- to już śmiechu warte. Masz piękną figurę, godną pozazdroszczenia.
05/03/2018 13:14:55
gosiija Sytuacja nr 3- ta z kotem. Żal jak dla mnie największy xD Ja sama w przyszłości chcę mieć psy i koty ze schroniska, już nie rasowe i nie ma to nic wspólnego z tym czy mnie na rasowego stać, czy też nie. Kot, pies czy inny zwierzak nierasowy nie jest w niczym gorszy od rasowego. A każde zwierze kosztuje i tak- jedzenie, utrzymanie go, w razie co leczenie, często bardzo kosztowne. Każde zwierze kosztuje, jak nie w przypadku kupna rasowego, to w zwykłym utrzymaniu go przez całego jego życie. Skomentowałam te zarzuty co napisałaś, bo normalnie śmiać mi się z nich chce. Ktoś ma ból dupska na Twoim punkcie i widać, że bardzo Ci zazdrości :) I myślę, że ma czego... ;)
05/03/2018 13:15:04
xmalibubitchx Ja tak szczerze nie uznaje tego za chwalenie się :p kwiatki to chyba każda kobieta dostała w życiu, więc nie mam czym się chwalić :p Po prostu zwykłe zdjęcie kwiatków :D Ja bym musiała dodawać zdjęcia krajobrazów z Google, bo inaczej wychodzi na to, że wszystkim się chwalę :D
Zaglądać pod materac i do portfela to jakaś zmora.. Mnie nie interesuje kto z kim sypia albo kto ile zarabia, A mnie w poprzedniej pracy dziewczyny ze sklepów obok (pracowałam w galerii) pytały się ile zarabiam, jaka mam umowę, czy mam premie ... A ja ani razu nie zapytałam tych dziewczyn jaka one mają pensje czy umowę... to jest jakaś chora ciekawość i zawiść, bo potem jakieś głupie miny do mnie robiły kiedy im powiedziałam o zarobkach i umowie... ale co ja miałam wspólnego z ich sklepem, skoro ja pracowałam w innej branży i każda z nas miała innego szefa?
05/03/2018 15:40:13
xmalibubitchx To równie dobrze mogłam iść do Dyrektorki Galerii i pytać ją o umowę i robić jej jakieś jazdy, że zarabia więcej niż ja :D Ja nie wiem skąd to się bierze w ludziach..
Dla mnie zwierzątka nie muszą być rasowe. Kocham swoje mimo że nie mają żadnego rodowodu. Kota uratowałam przed śmiercią, bo właścicielka (już była) jak jej kotka urodziła to chciała potopic te małe kotki :/ ale to długa historia. Na szczęście tego nie zrobiła, a mój kot jest małym wredziolem, Ale wiem że mnie kocha na swój sposób :p Nie lubi innych ludzi, drapie,gryzie a mnie i mojego faceta nie. Do nas się tuli, lize nas i czasem nawet mruczy :D I jestem za adopcja zwierząt bo one najbardziej potrzebują pomocy
;*
05/03/2018 15:40:26
gosiija To te dziewczyny były bezczelne po prostu, ja sobie nie wyobrażam podejść tak do kogoś i pytać ile zarabia i jaką ma umowę xD To tak słabe, że aż śmieszne. Wstyd straszny.
Wasz kot na pewno Was kocha na swój koci sposób :) Też jestem najbardziej za adopcją, sama miałam w życiu 2 psy i oba rasowe, ale wiem, że tyle jest zwierząt w schroniskach, że na przyszłość tylko adopcja już wchodzi w grę.
05/03/2018 16:05:52

~eulalia ten twój lubi takie obwisłe cycki u kobiet? zero kobiecości. disgusting
05/03/2018 9:37:12
xmalibubitchx A twój lubi ? Prawie do kolan masz :D
05/03/2018 10:48:58
gosiija Jak dla mnie na zdjęciu to jest 100% kobiecości. Obwisłe cycki ? xD Serio ? Ja tu widzę piękny dekolt i seksownie wyeksponowany biust, a nie cyce obwisłe :D
05/03/2018 13:17:10

~eulalia twój problem polega na tym że nie umiesz żyć z ludźmi. zwolniłas się z Plazy bo już rady nie dawałas. wiesz ile osób się na ciebie skarżyło? nie wierzę że tak nagle się zmieniłaś. przypomnij sobie jaka suka jestes
05/03/2018 11:35:12
xmalibubitchx Ty masz jakis problem ze soba.
Nie żyje z ludźmi, bo nie lubię fałszywych osób i takich unikam. Mam grono swoich znajomych i z nimi się trzymam i nie muszę tolerować czy poznawać innych.. 
Praca to zupełnie coś innego niż ludzie, których znam i otaczają mnie na codzień a Ty widocznie nie potrafisz tego odróżnić. W pracy nigdy żaden klient nie był przeze mnie źle potraktowany. Z szacunkiem każdego obslugiwalam i z uśmiechem na twarzy nawet jak ktoś był dla mnie niemiły... 
Nigdy nikt się na mnie nie skarżył, wręcz przeciwnie. Także daruj sobie takie komentarze


05/03/2018 11:56:15

padholder a my swoje, a co ;)
05/03/2018 0:02:58
xmalibubitchx I tak najlepiej ! Kiedy inni gadają, życzą źle, śmieją się... trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych !
05/03/2018 10:47:05

Prowadź mnie w niebieski cień