Photoblog.pl

Załóż konto

MójKochanyPiesio#

MójKochanyPiesio#

 

 

Nawet w obliczu śmierci,

przyjemna jest wiadomość posiadania przyjaciela.

 

 

pozdrawiam Nathalie.

 

 

 

Wpis xborysowa

 

 

What about us?

 

 

 

Zostałam zapytana "Co robisz gdy masz doła"...
Moja odpowiedzią było milczenie, bo jak większość ludzi poprostu milcze. W trakcie milczenia następuje cisza, dzięki której można wiele zrozumieć, przemyśleć, przeanalizować to co nas dręczy i boli. Często też gdy jesteśmy smutni, mając tak zwanego doła chceny uciec. Uciec od problemow od zmartwien, uciec od samego siebie. Nie mówię tu o ucieczce z kraju, domu, ucieczce od bliskich, ale o ucieczkę myśli od całego otaczającego nas zła. Wiem, to dziwne i niezrozumiałe, ale ja mam dziwny charakter. To moze wydawać sie śmieszne i niedorzeczne niestety taka jestem. Z perspektywy czytającego wyglada to tak jakbym nie miała własnego zdania, własnej osobowosci. Nie jest tak... mam własne zdanie własne poglądy i specyficzną osobowość. Najłatwiej jest udawać, najłatwiej jest być takim jak wszyscy, niestety nie zawsze jest tak kolorowo i łatwo wbić się w tłum...
Wracając do tematu kiedy mam doła, potrzebuję ciszy, zrozumienia i samotności.

 

 

 

NichToTrwaNigdySięNieKończy

NichToTrwaNigdySięNieKończy

 

 

tak bardzo, nie za bardzo!

WinniPoPołowie

WinniPoPołowie

 

 

Wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek.

 

 

 

JakNieboNadNami

JakNieboNadNami

 

 

Nienawidzimy myśli, że dalej już nie zajdziemy i nigdy nie zadowala nas to, co mamy ani dokąd dotarliśmy. Chcemy więcej, nie ważne czy chodzi o jedzenie, wiedzę, szacunek, władzę czy miłość. Ten brak satysfakcji pcha nas do próbowania nowego, rzucenia wyzwania nieznanemu, zmiany życia i ryzykowania wszystkiego co mamy.

 

 

PiszmyNasząHistorięJakNajlepiej

PiszmyNasząHistorięJakNajlepiej

 

 

 

Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.

 

 

Na zdjęciu Ania i Piotrek, :*

BySpełnićSweMarzenia

BySpełnićSweMarzenia

 

 

Czy Wam też zdarzało się włóczyć nocą po mieście,

by gwiazdy pytać, po co i kim ja w ogóle jestem?

Tak wiem,

to bardzo dziwne i nieco skomplikowane,

ale pomaga w przemyśleniach..  

Każdy człowiek ma swoją "odskocznie'' od codzienności

i motywację do szukania odpowiedzi na trudne i trudniejsze pytania.

Liczy się przede wszystkim to co wyniknie z naszych przemyśleń,

czy staniemy się przez to mądrzejsi?

Czy uda nam się odpowiedzieć na wszystkie dręczące nas pytania?

A może to wszystko nie jest takie proste jak by się mogło wydawać?

 

 

CoDniaSięOdnajdywać

CoDniaSięOdnajdywać

 

 

Weź głęboki wdech, życiem oddychaj...

I nawet jeśli Cię życie nie kocha, Ty spróbuj pokochać to życie od dzisiaj!

MamyChwileByToCoMamyDocenic

MamyChwileByToCoMamyDocenic

 

 

Miłość to połączenie chemii umysłów, dusz i ciał. Jest wtedy gdy ktoś, kto jest dla ciebie i kumplem, i kimś, kto budzi w tobie szał zmysłów. Osoba, która cię inspiruje i o którą chcesz, i potrafisz walczyć jak lew. Krótko mówiąc: jeśli człowiek od drugiego człowieka uzależniony jest jak od heroiny, Miłość to uczucie tak niesamowicie silne, że żadna inna osoba nie jest w stanie przerwać tej więzi, która między dwojga ludzi istnieje. Uczucie to pomaga wspierać i zrozumieć drugą osobę, myślę, że to właśnie jest najważniejsze w miłości wspólne zrozumienie, zaufanie i swobodność.

Wpis xborysowa
Nikogo nigdy nie kochałam z taką siła. musiałam spotkać Ciebie by zrozumieć czym jest miłość!

Wpis xborysowa
dla tych z mocnymi nerwami...

ZadzwońDoMnieZaKilkaLat

ZadzwońDoMnieZaKilkaLat

 

Jesień. Jesień jest dla mnie zawsze czasem, gdy moja głowa pęka w szwach od pomysłów i chętnie chłonie z otoczenia kolejne inspiracje. Nie zawsze udaje mi się je wszystkie wykorzystać, nadać im konkretnego kształtu, a potem wcielić w życie. W zakamarkach pamięci mam pomysły, których nie realizuję przez wiele lat, co jest dla mnie odwiecznym źródłem frustracji. Mam wyrzuty sumienia wiedząc, że pewne przyjemności nigdy nie zostały przeze mnie uwolnione na zewnątrz, że nie dałam swojej kreatywności szansy na wyżycie się.Tym czasem bedąc już dwwudziestoletnią kobietą staram się nadrabiać zaległości w realizowaniu pomysłów, i tych starszych, i tych, które dopiero co zakiełkowały w mojej głowie. W myśl zasady, że chcę być tu i teraz, nie czekam na lepszy moment i gdy wymyślę coś ciekawego, po prostu biorę się do roboty i to od zaraz. Tak jest też w moim zwiąsku, każdy po czasie nabiera więcej pewności w to, że się uda i wszytsko będzie trwać jak w pięknych komediach romantycznych i będziemy żyć długo i szczęśliwie. dowidzenia

 

 

 

Wpis xborysowa

 

 

Jak jesienny błędny liść,takie jest życie człowieka. Nie wie skąd przyszedł, dokąd ma iść, i co go w życiu czeka. Życie jak jesień... coś w nim z blasków lata, z uśmiechów słońca przez mgły i szarugi,z złotawych blasków wśród szarego świata, z kwiatów, co nigdy nie kwitną raz drugi..

 

 

 

model. Weronika B.

Wpis xborysowa
w kontaktach międzyludzkich ja mam doświadczenie spore. Nie spróbuję zaprzyjaźnić się z wrogiem bo to jest chore.

KażdyChceWyjśćZCienia

KażdyChceWyjśćZCienia

 

Napraw to co zepsute, wyrzuć śmieci z głowy i więcej nie upadaj. Nie wolno Ci!