Photoblog.pl

Załóż konto

WWW.KON-UJ.CBA.PL 

2010/05/03   

 

« następne   poprzednie »

jakieś takie bylejakie z MPA.

 

Ludzie, porąbało wam się w głowach? Ktoś chyba bierze życie zbyt poważnie.

Wpisałam sobie do przeglądarki swoje dane, bo chciałam poszukać jakichś zdjęć które czasem mi ludzie robią na zawodach i wstawiają na różne strony, fora itp. Niektóre są fajne, i od czasu do czasu przeszukuję sobie tak różne strony.  Ku mojemu zdziwieniu natrafiłam gdzieś na forum i na temat: Klaudia Kuś i Draka Założyła go dziewczynka, która jak było w danych miała 15-16 lat. Nie będę wymieniać nazwy użytkownika ani nic, nie jest mi to do szczęścia potrzebne. W zawartym poście rozwijały się opinie na mój temat, przy czym były nieco krytykujące i obraźliwe, o dziwo nawet potem broniące mojej osoby. Oczywiście gdy chciałam się grzecznie zapytać użytkownika dlaczego w ogóle powstał ten post, niemal natychmiast został on usunięty. Nie zdążyłam nic skopiować, ale brzmiało to mniej więcej tak:

Hej wszystkim. Chciałam przedyskutować postępowania pewnej pary jeździeckiej, Klaudii Kuś i Draki. Koń żywcem oderwany od pługu i dupna pani amazonka. Ta para wygrywa każde zawody siłą i przemocą, i przekupieniem sędziów. Laska ciągle dźga konia ostrogami, ten z bólu mimo swojego wyraźnego zmęczenia wyrywa się i potyka (pokazane zdjęcie jak draka idzie trochę wyryjona, a ja mam cofnięta łydkę do tyłu)

Nie potrafię tego dokładnie odtworzyć. Ale padały takie sformułowania jak: każde zawody ma przekupione, ktoś jej tego konia układa, ona tylko wsiada na zawody i go niszczy, wymęczony koń, który pewnie miał lekkie życie w bryczce a został na siłę wzięty pod tą brutalną dziewczynę, myli programy i tak jest pierwsza wiec wszystko jest z góry przekupione itp.

Nie było wiele ludzi korzy chcieli dyskutować. Może z 3 albo góra 4 odpowiedzi, post tam był jakiś tydzień? Nawet nie wiem.

No więc moja odpowiedź brzmi. No kupę śmiechu miałam jak nic :)

Drogie, zdesperowane Dziecko! To co prezentujemy z Draką, to wynik naszej ciężkiej, 4 letniej pracy. Draka została wzięta z rekreacji i przez ten czas przygotowywana do ujeżdżenia, do dzisiejszego poziomu pierwszych N-ek. Głównie radzę sobie z nią sama, gdyż nie stać mnie na jakiegoś wybitnego trenera, w ogóle mnie nie stać w sumie, czasem korzystam z pomocy zaprzyjaźnionych osób. Jeśli masz czelność moje ręce  i moje lata doświadczenia i praktyki nazywać brakiem umiejętności, to proszę bardzo  z niecierpliwością czekam na Ciebie przy kolejnych zawodach. Utrzyj mi nosa, pokaż, że to co ja robię jest błędne, i to co ja robię jest tylko wynikiem korupcji, na która w sumie mnie nie stać, i nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie jest to właściwe niemożliwe wśród jeździectwa. Widać, co koń potrafi, co potrafi jeździec. Z resztą nie będę na ten temat dyskutować, ludzie którzy się na tym znają wiedzą, co mam na myśli i jak to wygląda.

Oh, co tu dużo mówić... :) Śmieszy mnie to, naprawdę. Kiedyś też się dowiedziałam, że karmię konia sterydami. To było bardzo dawno, i też uśmiałam się jak nie wiem. Hmm... gdy owa dziewczynka krytykująca mojego konia i oczernianiu mnie zabawnymi, zmyślonymi historyjkami miała rację, to czemu jej post tak szybko zniknął po zapytaniu się, dlaczego powstał? Więc ileż kłamstw musiał on zawierać, skoro strach przed oczernianiem tak szybko pochłoną Twoje sumienie? 

Była tam jeszcze kwestia typu: że jakby owa dziewczynka wsiadła na Drakę, lub na każdego innego konia, to by przejechała co najmniej 2 razy lepiej czy coś w tym stylu. No to specjalnie dla Ciebie:

http://img689.imageshack.us/img689/6444/73967928.jpg

Moje nazwisko i mój wynik jest na samej górze, Ciebie zapewne nie ma na tej liście. I twoje zbędne komentarze są do zbędnych formularzy, bo dla mnie nie liczy się gdzie jestem na tych listach, tylko te procenty które uzyskuję, i protokoły które dają więcej niż każda wygrana  pokierowanie na dalszy prawidłowy trening.

TWOJE PROBLEMY EMOCJONALNE NIE SĄ MOIMI PROBLEMAMI

10 komentarzy
naughtyygirl  - 05/05/2010 15:12:16
dokładnie Jula, ja powiem tyle zazdrośni ludzie zawsze będą złośliwi, ale oni i tak nie wiedzą, że ich zdanie nie jest niczego warte..
optimisticc  - 05/05/2010 14:54:43
powiem tyle : są ludzie i parapety,krzesła i taborety.
A ubaw miałam megaśny ;)
tomekj - 04/05/2010 14:29:49
Żyjemy w czasach powszechnego schamienia i skretynienia, co szczególnie ujawnia się wśród tzw. dzieci internetu. Smarkaterii (czasami zresztą pełnoletniej) wydaje się, że jest anonimowa, więc wszystko jej wolno. I dla zabawy jadą równo po innych. A niestety światek konikowy jest jeszcze bardziej wredny, niż inne dziedziny. Naprawdę nie rozumiem, skąd tyle zawiści, dlaczego takie małoletnie chamidełka zamiast wziąć d... w troki i samemu wziąć się do pracy, wolą obrabiać tyłek innym publikowanymi na forach bzdurami. A i to w tym ciekawe, że jak same zostaną surowiej ocenione, to robią się na niewinne jak aniołki: a to koń nie taki, a to sędzina k... i niesłusznie żle oceniła...

Z takimi ludkami walczyć nie ma sensu. Gorzej natomiast, że toto potem dorośnie i w taki sam chamski sposób będzie rządzić całym krajem. I nami...
mamciegdziesxd  - 04/05/2010 10:03:23
Taaa.. zazdrość.. Co ona potrafi zrobić z człowiekiem. .
Też się lekko uśmiałam haha xDD
Photoblog.PRO koniokradka  - 03/05/2010 21:27:43
Coraz więcej rozwydrzonej młodzieży, której za dużo się wydaje... Natomiast w takiej sytuacji należy umieć zachować się z klasą - jak właśnie w tekście powyżej właścicielka bloga - pozdrawiam Cię serdecznie jak również Twoją "umęczoną" klacz. Rób dalej to co robisz tak jak teraz - bo efekty widać bez dwóch zdań i tylko gratulować. Pozdrawiam.
panijantarowa  - 03/05/2010 19:46:02
czyli wszyscy katujemy konie, które jak na złość wciąż chodzą. uroczo :)
shirrra  - 03/05/2010 19:37:14
hahahaah, nie no szok, mały. Komuśdupke z zazdrości ściska widocznie. ;)
brak słów.
xequus - 03/05/2010 19:21:05
ludzie mają problemy ze sobą i tyle :/ głupia zazdrość i ignorancja :/
przecież ja Mahata też katuję, męczę i zrobiłam z Niego mojego niewolnika, bo czasami lonżuje go na pessoa i jeżdżę na czarnej wodzy...
A no i w ogóle zapomniałyśmy dziewczyny o tym, że powinno sie porzycic siodła i ogłowia i wszystkie koniki wypuścić na łąki - bo taki komentarz też kiedys poleciał heheh ;)
Czasami już sama nie wiem czy się śmiać czy płakać z głupoty ludzkiej :/


nie przejmuj się, ludzie są zbyt ograniczeni i zaslepieni swoimi własnymi tyłkami, żeby cokolwiek zrozumieć! :))

panijantarowa  - 03/05/2010 17:41:21
miałam te same problemy, Jantar był katowany, ja nie umiem jeździć, wyżywam się na nim itp ;) wyniki na zawodach robię tylko dzięki szczęściu, bo nic nie umiemy (komentarz odnośnie szczęścia poleciał przy moim ostatnikm czworoboku ;)) jak dla mnie nie ma co się denerwować, chociaż ludzie bywają upierdliwi w tej kwestii. u mnie np były puszczane plotki w stajni jak to galopowałam kulawym koniem po drągach (puściłam go na ujeżdżalni, żę sprawdzić czy nie kuleje, a on sam zechciał zagalopować na drągi, w ogóle nie wsiadłam, bo trochę znaczył).
co do oderwania od pługa, to my mamy za sobą przeszłość śklicznej pary do bryczki w jakiej chodził J i nie był on po tym miłym koniem do jazdy.

btw w TURze będę tylko w sobotę, zależy mi na tych programach. ustępowania to nie jest nasza mocna strona i trzeba ich robić (i pokazywać) jak najwięcej przed MPA ;) a P-2 i P-4 brzmią bardzo fajnie.
viki26  - 03/05/2010 17:23:06
Jak ktoś chce się wypowiedzieć na ten temat - zapraszam :)

Najnowsze wpisy

Wpis viki26

16/04/2014 9:41:12

3
Zmiany

13/03/2014 7:12:28

Wpis viki26

02/02/2014 9:08:33

6
Udórz 18 stycznia

22/01/2014 9:59:39

:)

22/01/2014 9:50:18

Draka - Udórz

12/01/2014 14:16:26

Draka - lato

08/01/2014 12:09:16

Wpis viki26

30/12/2013 13:46:23

Wszystkie wpisy